Wpis z mikrobloga

@SerasVCT: ruscy w przeciwieństwie do wykopków potrafią wyjąć glowe z dupy i było tak wiele razy po kompromitacjach na Ukrainie Wykopek jak się zaprze to będzie widział wszędzie onuce A to my podobno jesteśmy wyżej w drabinie cywilizacyjnej mimo, że im grozi łagr za takie wpisy( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Aquamen

ruscy w przeciwieństwie do wykopków potrafią wyjąć glowe z dupy i było tak wiele razy po kompromitacjach na Ukrainie Wykopek jak się zaprze to będzie widział wszędzie onuce A to my podobno jesteśmy wyżej w drabinie cywilizacyjnej mimo, że im grozi łagr za takie wpisy( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale to ty jesteś właśnie takim wykopkiem xD
ruscy w przeciwieństwie do wykopków potrafią wyjąć glowe z dupy i było tak wiele razy po kompromitacjach na Ukrainie Wykopek jak się zaprze to będzie widział wszędzie onuce


@Aquamen: Czekaj, czekaj. Czy Ty właśnie próbujesz nam wmówić, że ruscy mają większe zdolności refleksji i przyznawania się do błędów niż Polacy (nawet gdy mowa o wykopkach)?
xD
@Korax: jesli myślisz, że każdy z 130mln Rosjan popiera tą wojnę to jesteś w błędzie większość ma to gdzieś chce tylko żyć Zresztą tak jest na całym świecie, że ludzie nie mają wpływu na decyzję rządu
@Aquamen Sam napisałeś że po porażkach w wojnie odwidziało im się i zmieni zdanie co tylko źle o nich świadczy i w sumie sam na to zwróciłeś uwagę. Tyle że wnioski złe wyciągnąłeś bo pomyliłeś rozsądek z hipokryzją. I większość Rosjan nie matek wojny gdzieś. Większość ja popiera, a raczej popierało. Gwarantuję że w marcu jeszcze więcej będzie przeciw niż dziś, ale dopóki się nie poddadzą to nic nie zmienia. I nie
@Aquamen:

większość ma to gdzieś chce tylko żyć


Byłem takiego zdania dopóki ktoś nie wytłumaczył mi, że bycie pasywnym to dawanie cichego poparcia. Zresztą "większość ma to gdzieś" to odważna teza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą tak jest na całym świecie, że ludzie nie mają wpływu na decyzję rządu


Dlatego tyle mieliśmy strajków w rewolucji, nie?