Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ale zajebiście się udało z ubezpieczeniem, jak kupiłem miate to zostało mi do zapłacenia drugą ratę za OC (za pół roku) i jako że jestem kierowcą z krótkim stażem to musiałbym pewnie zapłacić z 1500zł a tak to zapłaciłem lekko ponad 400zł bo nie było rekalkulacji składki ( ͡° ͜ʖ ͡°) #ubezpieczenia #samochody #oswiadczeniezdupy #miata
MrFisherman - Ale zajebiście się udało z ubezpieczeniem, jak kupiłem miate to zostało...

źródło: comment_1668207352ZLOfkjbHGPRa99aCjH3w0B.jpg

Pobierz
  • 21
@MrFisherman: jak masz więcej niż 26 lat (bo chyba taki jest limit zwyżki) to idź do agenta i jak będziesz wykupował ubezpieczenie to mu powiedz "weź no mi tam wpisz maksymalne zniżki" - ja tak zrobiłem i nikt sie nie skapnął XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RobinSchudl: to tego nie wiedziałem, zatem mam nadzieje że w nic nie jebne xd, zresztą ta miata to i tak w zime pewnie wiekszość przestoi w garażu żeby rdzy się nie dorobić to wolę za stanie płacić 400zł a nie 1.5k
o idź do agenta i jak będziesz wykupował ubezpieczenie to mu powiedz "weź no mi tam wpisz maksymalne zniżki" - ja tak zrobiłem i nikt sie nie skapnął XD


@blackmilk: Ten agent Ciebie w #!$%@? zrobił, bo na chwilę obecną wszystkie firmy sprawdzają zniżki w UFG i w większości firm nic nie możemy ręcznie wprowadzać (chyba że UFG akurat nie działa to gdzieniegdzie się ręcznie daje, ale to i tak sprawdzają)