Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Najpierw piszesz ze Karbo za Glika, Jedze albo Krychowiaka, potem że w sumie to nie Karbo bo chodzi o zasady. Tchnie to wszystko Grande strategia
@Ziqsu: #!$%@? od wczoraj mnie trzęsie jak tylko sobie przypomnę te piękne powołania i tego debila711, a tu jeszcze dobijasz takimi filmami ehhhh
@kondi67 Przepraszam Cię najmocniej, widzę że czytanie ze zrozumieniem to nie Twój konik. Spróbuję w takim razie jeszcze raz. Otóz Karbownik gra na trzech pozycjach (lewa i prawa obrona, defensywny pomocnik). Na tych pozycjach gra rownież Jędrzejczyk (lewy i prawy obrońca), oraz Krychowiak (defensywny pomocnik). Wybacz bo jestem ciekawy, jak z mojego wpisu tego nie zrozumiałeś? Z Glikiem napisałem że rzeczywiście Karbo tam nie gra, za to wymieniłem potem też Grosickiego, za
Ta dynamika, elastico, ta przekładanka. Widać, że już sporo czasu minęło odkąd wyjechał z Polski


@Lolenson1888: Sory ale #!$%@?. On właśnie dokładnie w ten sposób grał w swoim najlepszym czasie w Legii. Z lewej obrony potrafił świetnie zejść do środka, przedryblować dwóch czy trzech rywali i elegancko oddać piłkę lub uderzyć. Więc tak naprawdę cieszy to, że znowu pokazuje swoje umiejętności.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ziqsu: panie karbownikareczku, mundial jest dla jędrzejczyka, dla Pana jest dyskusja o tym, dlaczego powinien pan być środkowym pomocnikiem a nie wahadłowym
@Ziqsu Myślę, że warto podać zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98: Renke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner.