Wpis z mikrobloga

Na marszu niepodległości jakieś półmózgi noszą transparenty "stop ukrainizacji Polski".

XD

To ja na to: proproszę o jak największą "ukrainizację". Ukraińcy są mili, pracowici. A Ukrainki ładne, szczupłe i zadbane.

Wincyj Ukraińców i Ukrainek!!!11oneone

Mniej troglodytów z nacjonalistycznymi transparentami.

#marszniepodleglosci #bekazpisu #bekazkonfederacji #ukraina #niewiemjaktootagowac
  • 32
@mickpl: Dokładnie, jeszcze płacą tu podatki (zostawiają więcej kasy w budżecie niż biorą), dzięki czemu ten kraj z kartonu ma choć trochę więcej pieniędzy.
@yhbgrobdoivbvwamsv:

ty z tych co twierdza ze nie płacą podatków bo dostają netto na konto i przecież nie robisz przelewud do US


Piękny sofizmat rozszerzenia nam Pan tu zaprezentował, polecam wrócić do podstawówki. Może wtedy nauczysz się czytać ze zrozumieniem.
Moja wypowiedz odnosi się do rzekomego argumentu szczególnie popularnego wśród nacjonalistów jakoby Ukraińcy drenowali nasz skarb państwa.


@tellet:

zwłaszcza ci, którzy za 1 dzień pracy dostaną wyrównanie w zus do
uuu, więcej mądrych słów wrzucaj, to trudniej ci będzie zobaczyć jak bardzo od rzeczy gadasz xD


@yhbgrobdoivbvwamsv:

No to nauczysz się jeszcze więcej.

Ad rem poproszę. Masz coś w ogóle jeszcze mądrego do dodania poza krytyką mojej wypowiedzi typu "gadasz od rzeczy"? xD
Aha, tak myślałem.
@yhbgrobdoivbvwamsv:

Oh wybacz, chętnie bym sie odniosl do źródeł twojego wysrywu ale... Nie podales żadnych xD


Wybacz, dobrze, że Ty zaprezentowałeś swój wysryw całkowicie z dupy na temat mojej wypowiedzi jako że gdzieś by z niej wynikało, że ja myślę/uważam, że nie płacę podatków, ale do tego to się już łaskawie nie odniesiesz i nie przeprosisz za robienie założeń z dupy xD

https://www.money.pl/gospodarka/ukraincy-zaplacili-10-mld-zl-podatku-w-polsce-mowienie-o-samych-wydatkach-jest-nieuprawnione-6826405015774849v.html

W przypadku Ukraińców trzeba patrzeć na to, co
po prostu chłopaki z magazynu boją się, że stracą przez nich pracę


@maximilianan: ani przeciętny narodowiec ani przeciętny narodowiec nie ogarną współczesnej pracy na magazynie bo to nie jak się wydaje wykopkom noszenie worów z miejsca na miejsce.
@mickpl: To ja dopytam czy przeszkadzają ci Polacy ze wschodu kraju? Codziennie obrażani na Wykopie. Jak któryś wyjedzie z Podkarpacia do pomorskiego to jest zaszczuwany i obrażany nawet jeśli nie wyjechał z powodów ekonomicznych tylko po prostu chciał mieć blisko morza i jezior (znam taki przypadek).
@yhbgrobdoivbvwamsv: To nie jest jakiś tam społecznik ale wiceprezes spółki którego właścicielem jest skarb państwa, ale dobra skoro to są informacje niewiarygodne. To zapraszam do prezentacji własnych danych pokazujących, że nam się to nie opłaca. Przy okazji tylko uwzględnij o ile urosło polskie PKB przez ostatnie 10 lat dzięki Ukraińcom (bo istnieje też coś takiego jak kapitał ludzki) i jakie mielibyśmy ceny podstawowych produktów i usług, gdyby Ukraińcy nie zgadzali się