Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 34
967 045 + 2 = 967 047

Wskaż brakujący element na obrazku.


Próba reanimacji po deszczu i rdzy zakończona totalną porażką. Obok kilka ogniw miało ślady pęknięć, więc nie było sensu skuwać. Szkoda tylko że nową spinkę zmarnowałem na ten łańcuch.

Miał być wypad do lasu kabackiego po kwadraty, a wyszło jak wyszło. Dobrze że chociaż nie musiałem daleko iść ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rowerowyrownik #rower

Skrypt | Statystyki
Pobierz Paczekwmasle - 967 045 + 2 = 967 047

Wskaż brakujący element na obrazku.

SPOILER
...
źródło: comment_1668170158KI6T6IzMPHZeyfj6ULKZ6i.jpg
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@StulejmanWielki: tydzień temu jeździłem w deszczu. Wróciłem, zostawiłem rower na balkonie i poszedłem się grzać przy kaloryferze. Rano okazało się że ruda wyszła z łańcucha, ale pisali mi tu że to nie koniec świata i jeszcze się nada. Odtłuściłem, poleżał trochę w occie (tak widziałem na YT), wypłukałem dokładnie wodą, powiesiłem na kaloryferze w łazience i tak sobie wisiał dwa dni.

Nie wiem co go ostatecznie dojechało, ale pękł mi na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Paczek_w_masle: jeżeli pękł od takiego czegoś to albo był nie smarowany w ogóle albo jego dni już były policzone i niedługo nawet bez tego incydentu by pękł.


@kaluka106: nie żałowałem mu Squirta. Trasy tylko w weekendy ok 100 km, smarowane po każdej takiej jeździe. Praktycznie nie był wyciągnięty, różnica 0.2 według przymiaru (mierzyłem tydzień temu i od razu kiedy go założyłem). Teraz będę pilnował, bo jestem ciekaw skąd tak poważne