Wpis z mikrobloga

Jakiś newsowy, titokowy kanał nagrał o naszej kompilacji, ludzie w komentarzach w większości go bronią, no bo:
- nie znamy kontekstu
-każdy wyzywa
-ludzie sobie nagle przypomnieli
Ktoś w końcu musiał sobie przypomnieć, tylko trochę szkoda, że ten zlepek różnych rzeczy z jego udziałem został sprowadzony tylko do wyzwisk w kierunku osób z chatu, a było tam więcej rzeczy. Myślę, że ten temat jeszcze powróci, predzej czy później.
#famemma #wardega
  • 10
@DEJW88: a to nie istnieją inne hosty gdzie można wrzucić i później rozsiewać link na wykopach czy twitterach, tylko uparcie wrzucać na reżimową family friendly platformę z której po chwili spada?
@DEJW88: gdyby w filmie nie było manipulacji typu wycinanie wypowiedzi z kontekstu czy wrzucania wyzywania się z czatem to może miał by jakieś głębsze znaczenie tylko wtedy trwał by 20% tego co jest xD
@DEJW88: to co mnie #!$%@? odnosnie nitra to to ze celebryci nie podejmuja jego tematu bojac sie armii mlekołakow i publicznie go bronia mowiac "Nitro to jest Nitro" xD i chju po temacie, nawet Pasut tak ostatnio w wywiadach odpowiadał na jego temat