Wpis z mikrobloga

Przesyłka z Warszawy do Warszawy utknęła na weekend w magazynie.
Ja to mam w tej stolicy szczęście do przesyłek, albo mam niekompletne zamówienia, albo podawany czas dostawy się #!$%@?. Albo obie te sytuacje jednocześnie XD
Specjalnie zamawiam z dostawą do wtedy i wtedy, ale od jakiegoś czasu to już nie ma widzę znaczenia, albo dupy daje sprzedawca, albo kurierzy XD

I tak to się czeka na tej wsi xdd

#gorzkiezale #kurier #allegro
Pobierz Veuch - Przesyłka z Warszawy do Warszawy utknęła na weekend w magazynie.
Ja to mam w ...
źródło: comment_1668157178ZXcZLbXi3wgWtfRWq7dC3E.jpg
  • 7
@Veuch:
Dla firm kurierskich nie ma znaczenia czy wysyłasz paczkę na drugi koniec Polski, czy do sąsiada z naprzeciwka. Wszystko leci kurier -> oddział -> sortownia -> oddział -> kurier.
@pcela git majonez, ja rozumiem XD ale tak po prostu, skoro odpada element podróżowania przez Polskę, to chyba można zakładać, że paczka ma mniej do zwiedzania ( ͡º ͜ʖ͡º)
Triggeruje mnie ostatnio, że duża część moich zamówień okazuje się niekompletna i/lub przesyłka trwa dłużej niż obiecywana :)
@Veuch:
Oni nie patrzą, wszystko leci do sortowni, a firmy kurierskie mają przeważnie jedną, (czasem 2-3) sortownie na całą Polskę. Tylko PP ma aż 14 sortowni.
DPD, GLS i UPS zwożą wszystkie paczki do Strykowa (koło Łodzi), a Inpost do Woli Bykowskiej (koło Piotrkowa Trybunalskiego).
@pcela dzięki za info, chodzi mi o to, że paczka miała być w czwartek i mam w dupie skąd idzie, niech nie zaznaczają "dostawa jutro!" na zielono skoro nie dotrzymują terminów