Wpis z mikrobloga

Najbardziej boli mnie w tym burdelu zwanym reprezentacją nie 711, nie brak stylu i liczenie w każdym meczu na słabszy dzień rywala, fartownego gola czy przebłysk Roberciga, ale to, że właśnie marnujemy potencjał najepszego polskiego piłkarza w historii.

Mam nadzieję, że po nieuniknionym #!$%@? na MŚ, Pan Piłkarz Robert Lewandowski przyjdzie do kuleszy i postawi ultimatum: albo zatrudnicie prawdziwego trenera, albo kończę z karierą reprezentacyjną.

#pilkanozna #reprezentacja #lewandowski ##!$%@?
Pobierz Sappheiros - Najbardziej boli mnie w tym burdelu zwanym reprezentacją nie 711, nie br...
źródło: comment_1668144905drH5IImgQPLYCayhL9jjaA.jpg
  • 19
@Sappheiros Lewandowski nic takiego nie zrobi. Nie ten typ człowieka. On chce mieć z kim tylko może jak najlepsze stosunki, żeby na przyszłość mu to nie zaszkodziło w interesach. Chłop wie, że piłka jest na chwilę a kontakty do końca życia.
Dodatkowo przecież powoływany był jego kolega Peszko, mimo że nie było na to merytorycznych podstaw.
@Sappheiros: Jakby w trakcie kadencji tego skorumpowanego śmiecia wydał oświadczenie (na pewno jacyś inni reprezentanci by się pod tym podpisali), że on nie ma zamiaru grać w kadrze dopóki ktoś taki trenuje kadrę to 711 byłyby już bezrobotny. Widocznie mu to pasuje, więc sorry Robert, ale liczę, że dostaniecie po kilka goli od każdego z przeciwników na mundialu.
@martin123154: No tak, przecież od żałosnego składu wymaga się awans na każda imprezę ( ͡° ͜ʖ ͡°) a to ze typ wyciąga z nich 200% i grali Zajebiscie na Euro + w LN to wygodnie pominąć :) dobry selekcjoner z naszym składem robiłby niespodzianki z najlepszymi, ale po co, lepiej trzymać znajomka i to jeszcze umoczonego w korupcję