Wpis z mikrobloga

Kiedy start - ankieta poglądowa, wynik nie oznacza definitywnego wyboru xD

Zapraszam do dyskusji i kłótni w komentarzach.

Pozdrawiam
God Adam

#wykopots #mirkots #tibia

Kiedy start?

  • 2 grudnia 34.8% (39)
  • 9 grudnia 7.1% (8)
  • 16 grudnia 58.0% (65)

Oddanych głosów: 112

  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Geron: I tak populacja serwera będzie głównie zależeć od ustawień expa. Jak znowu będzie exp taki jak na realu, to znowu będzie grać garstka graczy a reszta odpadnie po wbiciu 50 poziomu.
  • Odpowiedz
@WolfSky: dzięki za dobre słowo. Zawsze był płacz, że nie ma nic na hlvl, a teraz nagle większość kontentu na 300+ i rate za niskie xD Widać owoce mojej pracy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Do płaczków o exp: nie ma opcji zrobić kompromisu, tylko puszczać drugą edycje bardziej "fun" w innym terminie z wyższymi rate itd. Do ogarnięcia w przyszłości. Aktualnie więcej głosów do mnie trafia, że są za wysokie a nie niskie. 2 typy graczy i się nie da pogodzić xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Geron: a piraty? Ciężko obok nich przejść z 25 lvl, swaemery podobnie zniechęcają i zostaje bić te nieszczęsne cyce... Ogólnie do mutated human strasznie daleko trzeba iść nawet jak na jakiś durny refill. Do 40 lvla już chyba szybciej idzie zginąć i odrodzić się w temple niż wracać
  • Odpowiedz
@Rolnikt: piratów jest trochę mniej niż kiedyś, jak się tego questa z drwalem raz zrobi to później już tam łatwo pływać. Pamiętam, że raz testowałem to na bardzo niskim lvl i nie było tak źle
  • Odpowiedz
Aktualnie więcej głosów do mnie trafia, że są za wysokie a nie niskie


@Geron: Bo jesteś zamknięty w bańce osób, które i tak są mocno wciągnięte w ten ots i będą grali nawet jak exp będzie x0,5 a przynajmniej takie jest moje zdanie. Części osób także pasuje to dodatkowo, bo na mniejszym lvl łatwiej im zdobyć przewagę i mogą się bardziej bawić zabijaniem, bo mając 200 lvl przeciwko 100 lvl to nawet 1v1 możesz sobie robić PK a 400 lvl vs 200 lvl już nie zabije sam. Dlatego im to bardzo pasuje.

Nie ma znaczenia czy topka wbje sobie 300 lvl czy 600 lvl, ważna jest klasa średnia, która nie ma aż takiego obeznania z
  • Odpowiedz
Mała garstka ludzi ogarnia grę, gra cały czas aktywnie na realu i oni wbijają 100 lvl i zaczynają biegać na jakichś wysokopoziomowych mobach bijąć wszystko obszarówkami, bo umieją się dobrze ustawić itd. I ustawiając wszystko pod takie osoby, powoduje się to, że ci gracze co chcą sobie pograć godzinkę dziennie bardzo szybko odpadają, bo level leci wolno i ich przygoda z ots kończy się na tym, że znają rotwormy pod miastem, cyce
  • Odpowiedz