Wpis z mikrobloga

łacenie za wszystko dziewczynie to prosta droga do zostania jej bankomatem xD

Z tym trzeba uważać i rozsądnie do tematu podchodzić


@SzycheU: Można zaproponować lasce kolacje ale w momencie gdy nie zaproponuje zapłacenia po połowie od razu lub rewanżu po gdzie to ona zapłaci to czas #!$%@?ć. Płacić za dwójke można jak się już jest razem.
  • Odpowiedz
Płacenie za wszystko dziewczynie to prosta droga do zostania jej bankomatem xD

Z tym trzeba uważać i rozsądnie do tematu podchodzić


@SzycheU: Co znaczy rozsądnie? Albo płacisz albo nie
  • Odpowiedz
@essos: Czegoś nie rozumiesz. Tak, można zaprosić dziewczynę na randkę i zapłacić, tak można jej kupić kwiaty czy jakiś prezent ale nie cały czas. Nie można dopuścić do sytuacji gdy ZAWSZE ty płacisz i tylko ty się starasz.
  • Odpowiedz
Tak, można zaprosić dziewczynę na randkę i zapłacić, tak można jej kupić kwiaty czy jakiś prezent


To już jest wykorzystywanie

Nie można dopuścić do sytuacji gdy ZAWSZE ty płacisz i tylko ty się starasz.


@SzycheU: A to jest skrajność i kretynizm
  • Odpowiedz
@Mukkadun: zacznij podrywać na żywo, to jak niebo a ziemia. Laska docenia podejście na żywo, jest zupełnie inna relacja od początku. Tak jak miałem na tinderze 5, 6/10, tak na żywo gadam tylko z 7,8 w górę i to z sukcesem.

Tinder to ściek dla rynku wtórnego i osób z zaburzeniami, kompleksami. W dodatku konkurujesz tam z no-lifami którzy w życiu nie odezwą się do dziewczyny w parku czy tramwaju, ściek
  • Odpowiedz
@lukaszlukaszkk: Zacznij? W sensie mam przestać i później znowu zacząć? ( ͡° ͜ʖ ͡°) To, że używam tindera, nie oznacza, że nie podrywam na żywo. Życie singla to nie życie piwniczaka. Chyba, ale widzę co po niektórych komentarze mogę się mylić. No i dzięki za rady, może się innym przydadzą, bo są celne.
  • Odpowiedz