Wpis z mikrobloga

@gascoigne: Ja też mam takie podejście, więc jak laska poruszyła temat restauracji, to nie powinna się zdziwić, że nie będę za nią płacił. Wręcz powinna się cieszyć, ze za swoją połowę zapłacę i nie zgonię obowiązku na nią ¯\_(ツ)_/¯

@Mukkadun: to luks. Coś wiecej bylo, czy stritce fwb i onsy?


@technojezus: Z roku na rok jest większa #!$%@? na tinderze, albo to moje miasto takie jebnięte. Chyba co lepsze
@magicznyjozef: Ja nawet jak miałem fazę na fwb, to na pierwszym spotkaniu nie leciałem do łóżka xD Poza tym dobrej jakości gumki to podstawa, jak i wiedza o seksie ogólnie. Chociaż one nie pytały się, jakie ja mam podejście do aborcji, ale że w Polsce to w innych krajach tamto, że sterylizacja kobiet na żadanie jest niemożliwa nigdzie na świecie, tylko faceci, no ogólnie #!$%@? xD Nie wiem, czemu w rozmowie
@Mukkadun: ja chodzilem na kawę ewentualnie bo to mniejszy koszt, ale teraz mi sie trafil taki skarb ze jak ja kupie kawe, to ona cos do niej, albo raz kupie ja a następnym razem ona sie upiera ze jej kolej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mukkadun: myślę, że poglądy polityczne mają duże znaczenie dla kobiet. Czy facet okaże się nowoczesnym feministą, którego godność nie cierpi podczas prania własnej koszuli czy konfederatą, który po pracy będzie zasiadać na kanapie i czekać aż kobieta-służąca poda piwo.
@Mukkadun: myślę, że poglądy polityczne mają duże znaczenie dla kobiet. Czy facet okaże się nowoczesnym feminazistą, z którego szydzą wszyscy nawet feministki, a o własnej godności nie myślał od lat czy konserwatystą, który po pracy będzie wychowywał dzieci i zajmował się obowiązkami domowymi i naprawami.


@Katzenfutter: Też potrafię w cherrypicking ( ͡° ͜ʖ ͡°) A z rozmów widzę, że te, dla których poglądy polityczne są mega
@Mukkadun: tinder specyficzne miejsce, ciężko tam kogoś znaleźć. Ja mialem szczęście, że nigdy nie musialem korztstac, ale znam kilka osób co tam znalazlo drugie połówki i sa nadal razem.

No wiesz, aborcja to bardzo wazna sprawa dla kobiet. Przypuszczam, że masz konserwatyczne poglądy i dlatego ci to nie pasuje. Ja bym z czymś takim nie miał problemu, nawet bym wspierał, poglądów lewicowych nie mam.

Jednak ważne jest poznanie preferencji politycznych potencjalnego
@greven: no właśnie, czemu ludzie używają Ciebie zamiast Cię? przecież to tak #!$%@? brzmi że od razu wiesz że to jest niepoprawne


@TwujKoshmar: Przecież tutaj jest poprawnie użyta forma zaimka osobowego. W pozycji akcentowanej, tak jak tutaj, czyli na końcu zdania powinno używać się dłuższej formy.
@Mukkadun: Ostatnio gadałem z pewną użytkowniczką Tindera - w apce "pracowita / niezależna / ambitna / szuka prawdziwego samca alfa". Ogółem omijam takie elementy ale że byłem lekko "na głodzie" mówię - #!$%@? tam.
Poszliśmy sobie na piwko. Myślicie że tej zajebiście ambitnej, niezależnej dwudziestoosśmioletniej pannie przyszło do głowy żeby coś odstawić? Kupiłem pierwsze piwko, zaproponowałem kolejne. Z braku reakcji o trzecim stwierdziłem że mi wystarczy. Proponowała później pójść do niej
@technojezus: Zatem źle przypuszczasz, mieć #!$%@? to nie jest "niepasowanie". Mieć #!$%@? to chyba największy poziom tolerancji. Problem mam jedynie z tym tematem, który był mi zarzucony wiele razy, jak na ilość osób, z którymi pisałem. Jakby na powiedzmy 20 par, po chwili każda rozpoczynała temat o zasiewie bezorkowym pszenicy, to chyba zacząłbyś się zastanawiać, o #!$%@? tym laskom chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) A co do