Wpis z mikrobloga

Jaroslaw Wolski się pojawił u Atora i broni się w nitce mirka @BayzedMan że poszedł do niego nie, żeby go uwiarygadniać, ale żeby przekonać jego widzów. Poświęciłem się żeby to obejrzeć jakbyście wy nie musieli.

Po pierwsze dostajemy od Wolskiego potwierdzenie, że w Ukrainie walczyły służby specjalne Francuzów i Brytyjczyków. No wcale to nie jest woda na młyn dla Atora i ludzi którzy go oglądają i ich wesołe teorię.
Tak panie @wolskiowojnie przekonałeś jego widzów poruszając temat nagrywających naszych liderów partyjnych kelnerów i fakt, że tym można sterować xD Po co dyskutować na temat polityki w Polsce? Rozumiem dyskusję na temat wojny w Ukrainie, ale twierdzenie - nie będę mówił o obecnej polityce, ale powiem tak żeby w sumie powiedzieć to już strzał w stopę.
Rozmawianie o zachowaniu policji w czasie protestów za czasów covidowych i potwierdzanie stwierdzeń Atora. Faktycznie to nie pomoże teoriom Atora i jego widzów. Po co to poruszać? Jaki to ma związek z Ukrainą? ŻADEN!

No i jest oczywiście zaproszenie na kolejny odcinek.

Szanowałem za wiedzę na temat czołgów. Rozumiałem to, że chce się robić hajs na chwili sławy i wydanie książki. Natomiast gadanie z takim człowiekiem jakim jest obecnie Ator i na taki temat to jak można nazwać? Skokiem na kasę? Szukaniem kolejnych subskrypcji? Po co?

#wolski #wolskiowojnie #ator #ukraina
  • 22
Po pierwsze dostajemy od Wolskiego potwierdzenie, że w Ukrainie walczyły służby specjalne Francuzów i Brytyjczyków. No wcale to nie jest woda na młyn dla Atora i ludzi którzy go oglądają i ich wesołe teorię.


@Darth_Gohan: nie jest to nic nowego, JW o tym mówił od dawna. na pewno o GIGN, o brytyjczykach nie dam sobie ręki odciąć.
@Darth_Gohan: To w ogóle jest błędne myślenie, że sie odniesie sukces przekonujac widownie kanału tego typu jakimś wystepem. Ator ma już urobioną widownię żyjącą spiskowymi teoriami.
W rosyjskich programach też przecięz wystepują osoby spoza głównego nurtu, ale jednak narracja propagandowa w tych kanałach i tak zrobi tak aby widz myślał zgodnie z narracją dominującą.
@Darth_Gohan: a o tym to pisałem o tym już miesiąc temu. Jego działania są subtelne, ale w kluczowych kwestiach ewidentnie szkodliwe dla jakości rozmów w przestrzeli publicznej.

I dzisiaj o wiele lepiej wybrzmiewa ostatni fragment tamtego wpisu - a co jeżeli nie chce on debaty, bo nie ma z kim debatować, więc ratuje się handlarzem złotem i Atorem?

Stawiam, że koncept TeamWolski upadnie szybciej niż powstał - przy takim ego Wolski
  • 3
@szurszur Mówię jakby jeszcze w tym programie Wolski coś powiedział co by miało zmusić do myślenia tych ludzi. Ta rozmowa była zwyczajnie NUDNA. Do tego przemyślenia o kilku sprawach dookoła i to oczywiście takich które sa związane z tematyką kanału

@Brakus Ja też nie pisze, że kłamstwo. Natomiast jak idziesz do szura to raczej unikasz tematów które mogą być woda na młyn dla jego widzów. Szczególnie jak piszesz tak na wykopie że
  • 1
@Keriks_ nie wiem ja Atora omijam szerokim łukiem od lat. Kojarzę tylko to jak się zaczął odklejać od pewnego momentu.
Kiedyś w początkach internetu to jeszcze coś tam sobą prezentował niby, ale teraz to jest przecież szur wolnomyśliciel.
@Darth_Gohan: fakt, debata nie wyszła najlepiej, zobaczymy jak będzie na dogrywce za tydzień.

Ale chodzi o to, że jeżeli nie nie podobało - niech zorganizuje/weźmie udział w innej.
Co do ego - zerknij na mema w tamtym wpisie. Zarzucał dziwne rzeczy SSG i używa stwierdzenia, że jego można poprosić o debatę, a on może się zgodzić co najwyżej. Sufit się naleb mu spadł
@guest Nie jest nic nowego, ale na kanale tego fantasty przecież zaraz zaczną lecieć wesołe teorie. Po co to podawać i o tym dyskutować? Przecież to jest woda na młyn dla tych wariatów, że to wina UE jest ta wojna, a nie Rosji.


@Darth_Gohan: o panie, aż zapisze to sobie do ulubionych, pretensje do kogoś że podaje realne i sprawdzone informacje xDDD
  • 1
@pkkk masz wyżej napisane czemu podawanie czegoś takiego na kanale takiego fantasty jak Ator może byc problematyczne. Rozumiem, że nie przeczytałeś innych komentarzy bo po co. Ator czekał, aż mu ktoś potwierdzi wpływ EU na wybuch tej wojny.

@cooles No właśnie pytam :) oświeci mnie :)