Wpis z mikrobloga

Ale on i tak ma kanał 3x większy niż mój i skoro mnie "klika" 4,5mln ludzi MIESIĘCZNIE to Krzyśka raczej odpowiednio więcej. Czy chcesz czy nie Ator dociera do gigantycznego grona odbiorców ponieważ nie boi się clickbaitu i dobrze wpasowuje się w potrzeby typowych odbiorców w PL.


@wolskiowojnie: to moze #!$%@? zglos sie do hotel paradise i tam w trakcie programu wyglaszaj swoje tezy skoro tak bardzo ci zalezy na zasiegach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szurszur: XD, jak mogłeś się nie znać na tym temacie? Tam wprost było powiedziane, że złoto kupuj tylko tu i tu, a w ogóle to jadąc do obozu możesz wymienić się złotem XD
Ale on i tak ma kanał 3x większy niż mój


@wolskiowojnie: Noooooooo i chyba tutaj już wystarczająco wyjaśniłeś twoją motywację. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wygląda na to, że "afera parafkowa" , która moim zdaniem była w #!$%@? rozdmuchana z dupy przez wykop i jedynym jej sensownym komentarzem powinno być "lol xD", tak po niej już, hehe, zacząłeś się niebezpiecznie wpinać po drabinie eskalacyjnej odklejenia i to jest
@wolskiowojnie: Dodam jeszcze tyle - IMO Bartosiak, to #!$%@? i cwaniak i go nie lubię, także z waszej dwójki i tak bardziej lubię ciebie bo IMO... nie chcesz źle. Ale, no stąpasz niebezpieczną drogą. Niebezpieczną dla siebie i twojego zdrowia psychicznego. Moja rada - przystopuj z ekspansją i rób to co robiłeś dobrze.
@wolskiowojnie: Oho, zaczyna sie typowy Wolski, jak w przypadku książek i podpisów. Widzi że szambo wybiło to zamiast szczerze przeprosic i powiedzieć że dla kilku kliknięć sprzedał swoją wiarygodność a następnie podjąć jakiekolwiek kroki w stronę naprawy sytuacji bedzie sie zapierał rękami i nogami żeby tylko nie wyszlo jakim to nie jest śliskim, łasym na hajs typem. Zobaczycie niedlugo wrzuci wpis jak to on nie jest wielce poszkodowany w tej całej