Wpis z mikrobloga

@wolskiowojnie: Typowych odbiorców to raczej nie bo gość ma dość 'specyficzną' widowni (polecam poczytać komentarze pod jego filmikami. Fakt jest taki że rzeczywiście go uwiarygadniasz i tłumaczysz to jego 'wielkimi' zasięgami. Kwestia w tym że gość autentycznie jest szkodnikiem z dość pro ruskim nastawieniem, więc wystepem u takiego gościa raczej sympatii u poważnych widzów nie zyskasz. Pozdrawiam
@wolskiowojnie: Możesz kpić z wykopu i większości użytkowników tutaj, ale podpowiem Ci pro tipa. Jesli tak wielu ludzi mowi jednym głosem (póki co nie widziałem, żeby ktoś Cie poparł), to warto to przemyśleć, a nie lecieć w zaparte. Dajesz argument, z którym nie sposób się nie zgodzić (dotarcie do "innych" widzów). Ale w ogóle nie przyjmujesz do wiadomości, że ten argument jest za słaby w stosunku do całej masy kontrargumentów.
@wolskiowojnie: A nie pomyślałeś że wiele osób dla których jesteś autorytetem przyjdzie obejrzeć wywiad u Atora i potem sprawdzi inne jego filmy m.in o tym że Elon jest wysłannikiem szatana i kolejna zapowiedź wojny światowej przez Jackowskiego. Tym samym narażasz ludzi na wpadnięcie w bańkę gdzie wszystko jest spiskiem i rządzi chłopski rozum. Nawet jeżeli ktoś dogłębnie nie śledzi twojego kanału bo tematyka uzbrojenia go nie interesuje to mnóstwo osób kojarzy
@BayzedMan: nie ważne że tam robił afery. Widać celował w taką widownie. Słuchałem właśnie wywiadu i na plus. Nie wiem co to za YouTuber pierwszy raz widzę ale jego widownia obejrzy całkiem wartościowy content. Więc nie siej podziałów mentalna onuco xd
@wolskiowojnie: lubię cię Wolski.Pamiętam jak na początku wojny, słuchaliśmy(z kilkoma wolotariuszami) twoich nagrań u Zycha, co nowego na froncie? Dlatego, że byłeś rzetelnym źródłem info, to Ci odpowiem. Tutaj nie ma dyskusji o tym czy wolisz 500 +, czy nie? Gdzie można mieć inne zdanie. Tutaj jest wojna, kilka dni temu zgniął moj znajomy z którym piliśmy wodke na świętach w styczniu 2022, byłem u niego w domu. A sympatyczny krzyś,
Delikatnie pragnę zauważyć że dotarcie do widzów Krzyśka "Atora" z przekazem który nie jest panikarskim clickbaitem i pozwala wyjść z jakiejś "bańki informacyjnej" w której tkwią jest IMHO na plus a nie na minus. Nie rozumiem czepiania się o to.


@wolskiowojnie: Panie Wolski, tu chodzi o platformowanie niebezpiecznych osób swoimi zasięgami, a także uwiarygadnianie treści szerzonych na jego kanale, które jednak mają opinię, lekko mówiąc, mało wiarygodnych. A dla widzów Atora