Wpis z mikrobloga

@wolskiowojnie: Typowych odbiorców to raczej nie bo gość ma dość 'specyficzną' widowni (polecam poczytać komentarze pod jego filmikami. Fakt jest taki że rzeczywiście go uwiarygadniasz i tłumaczysz to jego 'wielkimi' zasięgami. Kwestia w tym że gość autentycznie jest szkodnikiem z dość pro ruskim nastawieniem, więc wystepem u takiego gościa raczej sympatii u poważnych widzów nie zyskasz. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@wolskiowojnie: Wcale nie ma, bo większość jest subskrypcji jest pusta. Niech Pan zobaczy wyświetlenia, jego kanał dogorywa odkąd zajął się codziennym straszeniem ludzi czym popadnie. Pan ma dużo więcej wyświetleń niż te jego wysrywy i zgadzam się z tym co ktoś tu napisal- uwiarygadnia go Pan.
  • Odpowiedz
@wolskiowojnie: Ode mnie już unsub poleciał wczoraj, wielkie dzięki za potwierdzenie że była to dobra decyzja.

A wróć - 99% z Was nie przesłuchała materiału i myślami już szuka tam czipów, szczepionek, reptyli i końca świata.


Tak, moim marzeniem jest wspieranie kanału gościa od takich treści. Lecę oglądać!
  • Odpowiedz
@wolskiowojnie: Możesz kpić z wykopu i większości użytkowników tutaj, ale podpowiem Ci pro tipa. Jesli tak wielu ludzi mowi jednym głosem (póki co nie widziałem, żeby ktoś Cie poparł), to warto to przemyśleć, a nie lecieć w zaparte. Dajesz argument, z którym nie sposób się nie zgodzić (dotarcie do "innych" widzów). Ale w ogóle nie przyjmujesz do wiadomości, że ten argument jest za słaby w stosunku do całej masy kontrargumentów.
  • Odpowiedz
@wolskiowojnie: A nie pomyślałeś że wiele osób dla których jesteś autorytetem przyjdzie obejrzeć wywiad u Atora i potem sprawdzi inne jego filmy m.in o tym że Elon jest wysłannikiem szatana i kolejna zapowiedź wojny światowej przez Jackowskiego. Tym samym narażasz ludzi na wpadnięcie w bańkę gdzie wszystko jest spiskiem i rządzi chłopski rozum. Nawet jeżeli ktoś dogłębnie nie śledzi twojego kanału bo tematyka uzbrojenia go nie interesuje to mnóstwo osób kojarzy
  • Odpowiedz
@BayzedMan: nie ważne że tam robił afery. Widać celował w taką widownie. Słuchałem właśnie wywiadu i na plus. Nie wiem co to za YouTuber pierwszy raz widzę ale jego widownia obejrzy całkiem wartościowy content. Więc nie siej podziałów mentalna onuco xd
  • Odpowiedz
@wolskiowojnie: lubię cię Wolski.Pamiętam jak na początku wojny, słuchaliśmy(z kilkoma wolotariuszami) twoich nagrań u Zycha, co nowego na froncie? Dlatego, że byłeś rzetelnym źródłem info, to Ci odpowiem. Tutaj nie ma dyskusji o tym czy wolisz 500 +, czy nie? Gdzie można mieć inne zdanie. Tutaj jest wojna, kilka dni temu zgniął moj znajomy z którym piliśmy wodke na świętach w styczniu 2022, byłem u niego w domu. A sympatyczny krzyś,
  • Odpowiedz
Delikatnie pragnę zauważyć że dotarcie do widzów Krzyśka "Atora" z przekazem który nie jest panikarskim clickbaitem i pozwala wyjść z jakiejś "bańki informacyjnej" w której tkwią jest IMHO na plus a nie na minus. Nie rozumiem czepiania się o to.


@wolskiowojnie: Panie Wolski, tu chodzi o platformowanie niebezpiecznych osób swoimi zasięgami, a także uwiarygadnianie treści szerzonych na jego kanale, które jednak mają opinię, lekko mówiąc, mało wiarygodnych. A dla widzów Atora
  • Odpowiedz
@BayzedMan: na starcie myślałem, ze to fotomontaż ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nieźle. Kto następny, Max Kolonko? A moze zamiast Jabłonowskiego który siedzi w pace strim z Ludwiczkiem i też z misją "uświadamiania" publiczności jaszczura? xD
  • Odpowiedz
@szurszur:

Broniłem Wolskiego gdy to tyle osób atakowało

pjerszy błond

przemilcząłem filmik ze złotem, bo se powiedziąłem a nie znam sie do końca na tym

zwoje mózgowe.exe uruchomione
  • Odpowiedz