Wpis z mikrobloga

@Kryspin013 w dupie mam godnosc w twoich oczach. tak cie zabolala prawda?


@erebeuzet: Nie, kisnę tylko, że masz taką sraczkę i od samego początku nie potrafisz odpisywać normalnie furiacie.

A teraz nie spamuj mi wpisu więcej narwańcu.
  • Odpowiedz
@Kryspin013 mam prawo wypacac swoje kocopoly pod jakim wpisem chce, tak jak i Ty. jak cie boli zrob jak @podomka i czarnolistuj

@Zuldzin uznalem ze zapraszasz mnie do interesowania sie dupami gejów, ze przedstawiasz swoje poglądy, czyli przedstawiasz się. Tak Cie w szkole uczyli, ze nie potrafisz tego wydedukowac?
  • Odpowiedz
@Kryspin013 mam prawo wypacac swoje kocopoly pod jakim wpisem chce. jak cie boli zrob jak @podomka i blokuj


@erebeuzet: ja cię ostrzegam, że jak mi będziesz dalej uprawiał flood pod wpisem to cię zwyczajnie czasowo zbanuję frustracie bo najwidoczniej musisz trochę ochłonąć.

@Zuldzin ciebie pośrednio też to dotyczy. Nie odpisuj więcej tej tuzie nie w temacie bo mi syf tu robicie xD
  • Odpowiedz
@Kryspin013 ale #!$%@?, co ma jedno do drugiego


@nicalibres: Nic, to taki żarcik niskich lotów. Bardziej chodzi o OP-a który próbuje udawać, że niby chodzi o jakiś "realizm" a nie o jego rzeczywiste poglądy.

Wyżej wkleiłem podobny przykład sprzed roku gdzie OP tamtego wpisu się totalnie zbłaźnił mają sraczkę o śluby homo w grach, że
  • Odpowiedz
@Kryspin013: warunkiem korzystania z wykopu jest wrzucenie na czarną kilku tagów ale przymykanie oka na #!$%@? większości jego użytkowników na pozornie spoko tagach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kryspin013: warunkiem korzystania z wykopu jest wrzucenie na czarną kilku tagów ale przymykanie oka na #!$%@? większości jego użytkowników na pozornie spoko tagach ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@StdPtr: Ej, przy wrzucaniu ludzie na czarno nie jest tak śmiesznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kryspin013: ale weź nie kłam xd grałem w poprzednia część, może grałem za mało, ale o tym, że w tej grze się ślub z koniem bierze to się dowiedziałem z wykopu, może nie to dlc XD
I historia była taka, że ta nowość umożliwiła wprowadzanie zmiany w istniejących religiach, a nie tworzenie nowych z nowymi założeniami
PS skoro wpis został usunięty, to pewnie dlatego, że uznałem to za stosowne xd
  • Odpowiedz
@Kryspin013: ale weź nie kłam xd grałem w poprzednia część, może grałem za mało, ale o tym, że w tej grze się ślub z koniem bierze to się dowiedziałem z wykopu, może nie to dlc XD

I historia była taka, że ta nowość umożliwiła wprowadzanie zmiany w istniejących religiach, a nie tworzenie nowych z nowymi założeniami

PS skoro wpis został usunięty, to pewnie dlatego, że uznałem to za stosowne xd ale neuropki widać mają obsesję, skoro archiwizują wysrywy z posiedzenia na klopie xd


@Shatter: zarchiwizowałem to bo przez cały dzień robiłeś tak wyborne fikołki, że aż szkoda by to się zmarnowało. Usunąłeś wpis dopiero po kilku dniach i którymś dobitnym wytłumaczeniu, że robisz z siebie klauna. Ludzie ci tam nawet screeny wysyłali z pytaniem "co ty #!$%@?" i że pewnie tej gry na oczy nawet nie widziałeś bo nie ma opcji byś był się w stanie #!$%@?ć do gry o śluby homo w której jest tyle absurdów, że aż ciężko
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Jedyne co może się tu nie zgadzać to niebieskie oczy. Arabowie z Lewantu nie są wybitnie ciemniejsi. Zresztą w Afryce potrafi zaistnieć czarny Jezus. W Azji również są interpretacje jego wyglądu z azjatyckimi rysami oraz ubiorem. Bizantyjskie interpretacje wyglądu Chrystusa miały cechy śródziemnomorskie z kolei w Polsce masz typowego germano-słowianina. Każdy przedstawia go inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013: usunąłem jak usunąłem xd dla mnie nie ma żadnego fikolka, przyszły wychodki i mi powiedziały, że prawdziwy grać ck to ma 800h i wszystkie dlc i bierze ślub z koniem, bo można. No ja takiej opcji nie widziałem xd dla mnie to gierka o władaniu w Europie. Nie było tam żadnego dobrego wytłumaczenia, było pisanie, że "nie grałeś w to" i inne #!$%@?. Nigdzie nie znalazłem informacji o tym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
wszyscy zauważyli, że nie #!$%@?łeś się do gry o realizm (bo de facto ta gra go nigdy nie miała) a jedynie przez własne poglądy, co było wtedy uber śmieszne jak próbowałeś pokracznie udawadniać, że wcale nie chodziło o twoje poglądy xD

@Kryspin013: a jaka rolę tu mają odgrywać poglądy? To pierwsza gra, w której są geje czy co? XD jakoś ze względu na swoje poglądy nie czułem powodu by oburzać
  • Odpowiedz
pokazał, że w jakimś tam dodatku twórcy pokazali, że bje musi być realistycznie.


@Shatter: Znowu robisz z siebie klauna? Przecież to nie było "w jakimś tam dodatku". Ta cała seria od pierwszej części jak praktycznie wygląda. Już ci to tłumaczyli raz. Ilez można...

@Kryspin013: a jaka rolę tu mają odgrywać poglądy? To pierwsza gra, w której są geje czy co? XD jakoś ze względu na swoje poglądy nie czułem powodu by oburzać się na dragon age czy GTA ze względu na związki homo, a tu bach - wyskoczyły
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@erebeuzet:

pani z horizon byla w dwojce ulana, co zupenie nie gralo z jej umiejętnościami fizycznymi i o to byl szum.


Coś mi się wydaje że ktoś tu w tą grę nie grał, a tylko naczytał się na wykopie xD
  • Odpowiedz
Coś mi się wydaje że ktoś tu w tą grę nie grał, a tylko naczytał się na wykopie xD


@nom_om: Może kolejny wykopek co nigdy nie widział kobiety na oczy. Btw, jeszcze śmieszne jest to, że przy całej aferze o Horizon większość screenów, na które powoływały się przegrywy, że im "lewactwo zniszczyło grę" było zwykłymi fejkami lub żartami xD
  • Odpowiedz