Wpis z mikrobloga

Luźne pytanie Mirki i Mirabele. Powiedzcie mi jakie są plusy i minusy posiadania promodsa, a dokładniej tej nakładki na mapę. Ma to wpływ na grę? Będzie ją ścinać czy coś? Jest to trudne do ogarnięcia jesli się zdecyduje? Czytałam ze jak się zapłaci to się pobiera jeden plik i tyle xD jak się nie zapłaci to kilka. Jak coś to wiadomo wole zapłacić żeby się nie męczyć. Posiadam wszystkie rozszerzenia mapowe. Thanks from mountain ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ets2
  • 74
@shnitzel: z Promods będzie działać poprawnie. Info z ich strony:

Can i use other maps i like with Roextended?

Yes, we provide road connections with Promods and Promods ME add-on, Poland Detail Adding Map, Poland Rebuilding, Rusmap, Southern Region. Other maps are also compatible with Roextended without road connections. Roextended can be part of almost any map combo you like.

There are few maps who are incompatible: Południowa Polska (no
@shnitzel: To jak już masz promods to dorzuć poland rebuild. Naprawdę warto jak śmigasz dużo po PL. Jedyny minus poland rebuild jest taki że wersja pod aktualny patch do ets pojawia się zawsze dość późno. A że obecnie wyszedł patch 1.46 to poland rebuild może być dość późno.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shnitzel: Ze strony polandrebuilding.pl Jak tylko dostosują wersję do patcha 1.46 to na pewno warto ściągnąć. Instaluje się tak samo jak promodsa, działa bez zarzutu. I naprawdę bardzo odmienia duże fragmenty mapy Polski.
Jak mam to rozumiec


@shnitzel: w mailu od zespołu RoEx dostaniesz bezpośredni link do pliku CORE, który musisz dołożyć do pozostałych plików mapowych (PREFAB, MODEL, ASSETS). Link jest taki sam dla wszystkich, dlatego nie mogę go tutaj podać ( ͡° ͜ʖ ͡°)