Wpis z mikrobloga

Luźne pytanie Mirki i Mirabele. Powiedzcie mi jakie są plusy i minusy posiadania promodsa, a dokładniej tej nakładki na mapę. Ma to wpływ na grę? Będzie ją ścinać czy coś? Jest to trudne do ogarnięcia jesli się zdecyduje? Czytałam ze jak się zapłaci to się pobiera jeden plik i tyle xD jak się nie zapłaci to kilka. Jak coś to wiadomo wole zapłacić żeby się nie męczyć. Posiadam wszystkie rozszerzenia mapowe. Thanks from mountain ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ets2
  • 74
@shnitzel: promods to przemodelowana mapa. Instalacja jest prosta i nie wymaga specjalnych umiejętności. Zalety? Nowe miasta, bardziej rozbudowane w stosunku do oryginału. Wady? U mnie zjeżdżało z FPSami (do nieakceptowalnych <20; kiedy normalna gra utrzymuje spokojnie okolice 70).

Płacisz za możliwość szybszego ściągnięcia oraz jednocześnie wspierasz pracę twórców Promods. Sama sobie odpowiedz czy ci na tym zależy.

Od wersji 1.45 nie widzę sensu instalacji Promods, bo oryginał mocno poszedł do przodu
@shnitzel: Raczej jest bardzo stabilny ten dodatek, pytanie też jakim sprzętem dysponujesz :) jak podstawa ets2 ledwo chodzi, to z promodsem może być gorzej. U mnie na 4-letnim lapku bezproblemowo działał.

Jest to łatwe do ogarnięcia, pobierasz pliki wg instrukcji, później w grze aktywujesz mody i ustawiasz je wg określonej kolejności. Cała filozofia :)
@jstefan: A ten No, jak powiedzmy mi się nie spodoba i będzie coś krzaczyć grę to mogę to wywalić jak zwykłego moda czy trudniej? I czy ma to wpływ na mój save ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie wiem co prawda co się stanie jak kupisz garaż w mieście które dodaje promods - a później usuniesz promodsa. Nie wiem jak to jest ogarnięte


@jstefan: garaż istnieje w próżni, a pracownicy w nim zatrudnieni kręcą nieustającą pauzę. Kiedyś kilka godzin spędziłem na przenoszeniu pracowników i ciężarówek z "nieistniejących" garaży do oryginalnych miast, skutecznie wyleczyło mnie to z mapowych modów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@shnitzel: tak, RoEx rozszerza istniejącą mapę o kilka regionów, nie ingerując w resztę oryginału.

What is in the map?

In both versions we have:

-massive developement in Romania next to the SCS part from Balkan DLC.

-Ukraine + Crimeea

-Moldova

-Turkey (less for free version)

-Georgia


Ogólnie polecam, zwłaszcza wersję Premium. Płaci się raz, updaty są dożywotnio.
@gomjeden: Widziałam, ale nigdy nie angażowałam się w takie rzeczy. To trzeba jechać cały czas online, czy tak samo jak się normalnie gra, ze jak chce to wylaczam? XD jak głupie pytanie to sorry
@shnitzel: musisz wybrać dostawę w ramach "zewnętrznych kontraktów", ale jedziesz normalnie tak jak przy zwykłej dostawie. Różnica jest taka, że masz ściśle określony czas, do kiedy musisz ukończyć dostawę - np. za trzy godziny (czasu rzeczywistego, nie w grze). Ale grę możesz w dowolnej chwili wyłączyć i kontynuować (pod warunkiem, że nie minął czas na realizację kontraktu).

Zewnętrzne kontrakty zapisują się na koncie World of Trucks:
https://www.worldoftrucks.com/en/profile/5273395
gomjeden - @shnitzel: musisz wybrać dostawę w ramach "zewnętrznych kontraktów", ale j...

źródło: comment_1667904470S5V5BBRjRPBRmXbqTdFLuN.jpg

Pobierz