Wpis z mikrobloga

Luźne pytanie Mirki i Mirabele. Powiedzcie mi jakie są plusy i minusy posiadania promodsa, a dokładniej tej nakładki na mapę. Ma to wpływ na grę? Będzie ją ścinać czy coś? Jest to trudne do ogarnięcia jesli się zdecyduje? Czytałam ze jak się zapłaci to się pobiera jeden plik i tyle xD jak się nie zapłaci to kilka. Jak coś to wiadomo wole zapłacić żeby się nie męczyć. Posiadam wszystkie rozszerzenia mapowe. Thanks from mountain ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ets2
  • 74
Czyli np jak mam czas na wykonanie tego 6h, włączę teraz, ale powiedzmy za godzinę zrobie pauzę, to czas normalnie leci, bo to czas rzeczywisty jest brany pod uwagę tak?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shnitzel: jakby miało zabraknąć Ci czasu, a chcesz szybko ukończyć to wydarzenie, to pamiętaj posortować sobie dostawy po długości zlecenia. Każde jest tak samo płatne (zł/km) więc nic na tym nie stracisz tylko pamiętaj, że każda dostawa musi mieć co najmniej 100 km. No i jak dograsz sobie promodsa to nie bierz zewnętrznych zleceń w których będziesz musiał gdzieś przepłynąć promem bo może Ci wywalić to zlecenie.
@shnitzel: nie, dotyczy to wszystkich ładunków z "Zlecenia zewnętrzne" i "Rynek zewnętrzny". Ładunki "offline" możesz sobie z przeprawą promową brać, nic się wtedy nie wywala. Podobno problem jest tylko w dodanych przez ProMods portach, ale ja miałem taki problem nawet w takim Calais<>Dover.