Wpis z mikrobloga

@rzuf22: aha gdyby miarą tego czy inwestować w danym państwie czy nie była liczba wojen napastniczych to USA powinno juz dawno pożegnać ostatniego inwestora Ja rozumiem sankcje, rozumiem próbę wywarcia na ruskach nimi presji ale oczekiwanie od prywatnych inwestorów żeby zamykali sobie biznesy i finansowali to co powinien wziąć na klatkę rząd USA(chcą utrzymać rolę hegemona to niech płacą) to jest jakieś kuriozum Szczyt ludzkiej bezczelności tbh
aha gdyby miarą tego czy inwestować w danym państwie czy nie była liczba wojen napastniczych to USA powinno juz dawno pożegnać ostatniego inwestora


@Aquamen: ale to nie jest miarą. Miarą jest stabilność danego państwa. USA prowadząc kilka wojen jest stabilne, rosja prowadząc wojnę napastniczą z UA nie jest stabilna. Wszystko też zależy od postrzegania przez opinię publiczną, trzeba sobie zadać pytanie jaki konsument jest dla danej firmy ważniejszy: rosyjski czy zachodni?
@El_Pollo: Jeden nie korzysta z usług gigantycznego korpo bo czerpie zyski z niewolniczej pracy dzieci, a inny bo korpo dokłada się do budżetu który idzie na działania wojenne. Bojkot pojedynczej osoby nic nie zmieni, a jak zmieni no to takie ryzyko prowadzenia biznesu. Przez większe pierdoły upadają przedsiębiorstwa. Tylko czemu to jest śmieszne i dziecinne? xD
dobra już widzę emocjonalne pierdy xd


@Aquamen: a ja widzę urojenia

Jak tam Leroy Merlin już upadł? Xd


@Aquamen: nigdy czegoś takiego nie pisałem, ale jak zwykle przy takich sytuacjach, zaczyna się wymyślanie problemów, wymyślanie rzekomych argumentów, bo na te które podałem nie masz co odpowiedzieć. Niby czlowiek wiedzoł, a jednak się łudził