Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 67
Człowiek potrzebuje o świcie coś załatwić i pojechać wcześnie w krótką podróż, a tutaj coś takiego. Pociąg który jedzie 37 minut nagle dostał prawie 400 minut opóźnienia z dupy xDDDDDD ponad 6 godzin

Ja nawet nie chce tłumaczeń dlaczego z 37 minut robi się sześć godzin. Po prostu nie chce xD

Beka z #pkp #bydgoszcz #bydgoszczvxprzestanmiportfelprzesladowac #brzydgoszcz #pociagi #kolej #podroze #beka #heheszki
g.....i - Człowiek potrzebuje o świcie coś załatwić i pojechać wcześnie w krótką podr...

źródło: comment_1667894216BCAXrKZ1LuIZYKXe6g8Yz3.jpg

Pobierz
  • 30
@gumpa_bobi: a weź ja często jeżdżę tą samą trasą PKP (bo nie mam lepszego wyboru) i jeszcze nigdy nie dotarłem bez opóźnienia mniejszego niż godzinę. Nie wiem dlaczego na stałe nie zmienią rozkładu.

Btw jeszcze jak składałem reklamację, to mi odesłali list, że gówno dostane, bo zwrot wychodziłby mniej niż 5 euro :D
Mam nadzieje, że kiedyś wejdzie tu w końcu jakaś konkurencja i zrobi porządek.
Człowiek potrzebuje o świcie coś załatwić i pojechać wcześnie w krótką podróż, a tutaj coś takiego. Pociąg który jedzie 37 minut nagle dostał prawie 400 minut opóźnienia z dupy xDDDDDD ponad 6 godzin


@gumpa_bobi: od wczoraj w polsce?
juz pare lat temu bylo dobrze, opoznien w polsce centralnej i zach pd w IC nie bylo duzo a jezdzilem sporo. Od roku-dwoch jest pieprzona tragedia i zamiast jak cywilizowany Europejczyk jezdzic pociagiem,