Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 67
Człowiek potrzebuje o świcie coś załatwić i pojechać wcześnie w krótką podróż, a tutaj coś takiego. Pociąg który jedzie 37 minut nagle dostał prawie 400 minut opóźnienia z dupy xDDDDDD ponad 6 godzin

Ja nawet nie chce tłumaczeń dlaczego z 37 minut robi się sześć godzin. Po prostu nie chce xD

Beka z #pkp #bydgoszcz #bydgoszczvxprzestanmiportfelprzesladowac #brzydgoszcz #pociagi #kolej #podroze #beka #heheszki
g.....i - Człowiek potrzebuje o świcie coś załatwić i pojechać wcześnie w krótką podr...

źródło: comment_1667894216BCAXrKZ1LuIZYKXe6g8Yz3.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: jednym z moich życiowych celów jest utrzymywanie samochodu w nienagannym stanie abym nigdy nie był skazany na poruszanie się pociągami czy autobusami. Idzie mi nieźle, ostatni raz autobusem jechałem z 6 lat temu, ale 4 lata temu kilka razy skusiłem się na pendolino do Warszawy. Chyba tylko raz dojechałem bez opóźnień i awaryjnych przesiadek do zwykłego intercity w środku pola.

Ogólnie zawistny Polak ze mnie, ale największa zawiść wywołuje we
  • Odpowiedz
3. trakcja zerwana


@JuzTuKiedysBylem: POWIEDZ MI CZŁOWIEKU ZA KOGO TY SIE UWAŻASZ BO NA PEWNO NIE ZA MIKOLA BO JAK MOŻNA MYLIĆ TRAKCJĘ I SIEĆ TRAKCYJNĄ. POWIEDZ MI JAK TWOIM ZDANIEM TRAKCJA TO JEST TO CO WISI NAD TORAMI TO JAKIM CUDEM NA PRZYKŁAD NA DWORCU WE WROCŁAWIU MOŻNA USŁYSZEĆ ZAPOWIEDŹ "POCIĄG PROWADZONY TRAKCJĄ PAROWĄ" TO JAK TAKA TRAKCJA PAROWA TWOIM ZDANIEM WYGLĄDA? JAKIEŚ KOMINY NA KIJU NA SZNURKU NAD TORAMI?
  • Odpowiedz