Wpis z mikrobloga

Dawno mnie tu u Was nie było, Mirasy!
Właśnie wróciliśmy z Gór Izerskich, po których chodziliśmy w sumie 3 dni z założeniem, że nie korzystamy z jakiejkolwiek ludzkiej infrastruktury w zakresie wyżywienia i noclegi. Czyli całe jedzenie w plecaku i pozyskiwanie wody w terenie.

No ale nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zabrali składanych krzeseł, hamaków bagażowych, dmuchanej lampy i innych umilaczy.
Całość w moim przypadku wchodzi do Gregory Zulu 65, waga całkowita szpeju to 14,5kg, w tym 2l wody i jedzenie.

#outdoor #turystyka #trekking #hamakboners #hamak #camping #natura #gory #przyroda #mojezdjecie #las hyhy #survival i #bushcraft
Afrati - Dawno mnie tu u Was nie było, Mirasy!
Właśnie wróciliśmy z Gór Izerskich, p...

źródło: comment_1667800149VqWCXfh40aSKdVreiW098f.jpg

Pobierz
  • 50
@Afrati:

Każdy z tych gadżetów jest wykorzystywany w konkretnym celu, jak powiesz czego Ci potrzeba, to pewnie będę w stanie polecić.

Z gadżetami problem jest taki, że nie wiesz, że czegoś potrzebujesz, dopóki nie dowiesz się o jego istnieniu XD

Pozdrawiam kolegę ze ś.p. Tacticala. Dobrze kojarzę, że ekipa z Poznania?
@DarkDemond: Wszystko jest zależne od budżetu. Jeśli po prostu chcesz dopracowany sprzęt uznanej marki - bierz Drakę i Heksę od Lesovika. Na moje zdanie ma wpływ również to, że współpracuję z nimi od lat i całkowicie identyfikuję się z ich pomysłami na rozwiązania sprzętowe.