Wpis z mikrobloga

Ahh mirki. Zrobiłem dzisian trening z kumplem który na siłkę chodzi od lat a ja 4 miesiące i dawałem radę na jego ciężarach w niektórych ćwiczeniach. Jednak chodzenie z kimś to coś zajebistego bo takiej motywacji samemu się nie ma, żeby dołożyć jeszcze 10 kg albo zrobić 2 dodatkowe pchnięcia. Polecam każdemu.
Czuje dobrze człowiek
#mikrokoksy #silownia #motywacja
  • 8
trening solo a ekipą to dwie różne rzeczy. Samemu pewnie raz w tygodniu by mi się nie chciało, a z kimś gdyby nie czas to z chęcią ćwiczyłbym codziennie.


@Pstrong: to siłownia jest nie dla ciebie w takim razie dla ciebie, widocznie totalnie tego nie lubisz i się zmuszasz. Ja od 7 lat chodzę 3-5 razy w tygodniu sam trening 1,5-2h, zero dyskomfortu, zero potrzeb, ciężar zwalony

Chodzić z kimś to
@Pozytywny_gosc: ale ty masz zajebiście silną psychikę xD
Skoro z kimś by ci się nie chciało, to potwierdzasz moje słowa, że samemu a z kimś to dwie różne rzeczy. Niektórzy wolą niektóre czynności robić samemu, inni w grupie, niemniej na podstawie tego stwierdzenie "siłownia nie jest dla ciebie" to trochę beka xD
@Pstrong: nie chodzi o wielkość tylko np rozwalnie stanowisk, nie odkładanie ciężarów i rozwalanie magnezji po podłodze, dziwnym trafem najczęściej robią to grupki chudych kalistenikow, a wielkie chłopy solo zachowują kulturę odkładają ciężary na miejsce itd