Wpis z mikrobloga

Jeśli zasnę i obudzę się za sto lat, a ktoś mnie zapyta, co się dzieje teraz z mężczyznami w Polsce, odpowiem: wymaga się od nich najwięcej na świecie i się przed tym nie buntują ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #polska #przegryw #blackpill #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #p0lka
wqeqwfsafasdfasd - Jeśli zasnę i obudzę się za sto lat, a ktoś mnie zapyta, co się dz...

źródło: comment_1667744966zGUqk6KIVHzgOF4i546TUX.jpg

Pobierz
  • 43
Przecież to spierdoksy z przegrywowych tagów cały czas bredzą o tych szczękach i zakolach. xD W żadnym innym miejscu nie spotkałem się z tym żeby ktokolwiek się nad tym aż tak bardzo skupiał.


@abandon: to, że kobiety nie potrafią opisać i namierzyć czemu coś im się podoba, to nie znaczy że nie podoba im się to co im się podoba. Zwróć uwagę do kogo spermią różowe (ale nie nie największe karyny).
@wqeqwfsafasdfasd masz przykład typiary, z ryja i ciała 9/10, mgr. inż. po AGH. Zjechana do spodu przez wykopków bo: hehe ck to za studia i niby czego to dowodzi, ryj i ciało 2/10, robi sobie erotyczne fotki (pod które pewnie większość oceniających i tak na co dzień biję Niemca po kasku).

Wymagania wobec kobiet, szczególnie o ELITY INTERNETU są tak samo poronione jak lasek szukających księcia z bajki 1,8m, 10k+ na rękę
To załóż dwa tindery - jeden na zakolaka jeden na chłopa 9/10 i zobaczysz co to znaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wqeqwfsafasdfasd:

Przy założeniu, że ten zakolak nie miałby żadnych większych wad (czyli np. byłby to nieco młodszy Jude Law) to nie wiem czemu miałby mieć jakieś problemy w znalezieniu partnerki.

Zresztą lepszym eksperymentem byłoby coś w stylu: dajesz kobietom do wyboru kilku mężczyzn (ale bez skrajności
Tymczasem facetom podobają się bardzo różne kobiety, często ziemniaczane i zwyczajne na twarzy.


@laphroig:

Sam fakt, że jakiś przegryw chętnie bzyknąłby zwykłą kasjerkę z Żabki nie oznacza, że ta kasjerka podoba mu się szczególnie jako kobieta.

Mało to było przypadków, że ktoś dostał jakiś awans społeczny i zostawił swoją małą atrakcyjną partnerkę? A termin ,,poczekalnia'' skąd się niby wziął?
właśnie tak jest, mężczyźni są w stanie zakochać się w kartoflanej słowiańskiej mordzie i uważać to za cud świata. To kobiety są selektorami i pełnią rolę nazistowskich eugeników


@laphroig:

To wytłumacz w takim razie fakt, że np. niektóre lekarki mają partnerów z zakolami albo bez kwadratowej szczęki. Przecież nie chodzi im o hajs, bo same sporo zarabiają.

Z drugiej strony masz wielu inceli, którzy twierdzą, że kobieta nie może mieć kartoflanej