Wpis z mikrobloga

Natknąłem się przed chwilą na token, który może mieć powiązanie z Elonem. Gdzieś pod koniec października tego roku wrzucił tweeta w nawiązaniu właśnie do Neuralink i daty 30 listopada ( ͡º ͜ʖ͡º) chłopek zaangażowany w shillowanie shiby też kręci się przy tym temacie i mam dziwne przeczucie, że będą chcieli wybić ten token mocno. Ktoś coś słyszał na ten temat?
Wiem, że #!$%@?ł już wysoko, patrzę na niski mcap, system rfi i powiązania z mocnymi graczami

#kryptowaluty
Pobierz yokotomi - Natknąłem się przed chwilą na token, który może mieć powiązanie z Elonem. ...
źródło: comment_1667740818b53akpSCTybNHViQnQJjxz.jpg
  • 46
@emjot86: pomijając kwestię, że każdy coin bądź token oparty o technologię blockchain (niezależnie czy jest to shitcoin, czy nie) dalej pozostaje kryptowalutą, to zgodzę się z tym, żeby nie popadać w FOMO. Druga kwestia to 99% projektów to shity, a memecoin dalej pozostaje w kategorii shitcoin, jednakże znikoma część z shitów czy meme w dłuższej perspektywie czasu może przynieść jakieś utility i tylko czas pokaże czy faktycznie będzie użyteczne. Dalej jesteśmy
@mazaken: ale zaczynasz tracić resztki nadziei w związku z czym? :P już teraz wiem, ale nie zmienia to faktu, że lubię ryzykowne zagrania i mogę poświęcić znikomą część kapitału na zwykłą psychologię ludzką i fakt, że mało kto będzie doszukiwać się takich informacji i po prostu pod to zagrać. Jak się uda super, jeśli nie to nie będę płakać bo biorę ryzyko na klatę i świat mi się nie zawali. Wrzuciłem
@yokotomi: NAdzieje na sens siedzenia na tagu z racji tego, że o powiązaniach z muskiem i inwestowaniu w "jego" projekt piszą ludzie, którzy nie wiedzą nawet, że Neuralink to firma Muska. Jak możesz wiedzieć o powiązaniu z Muskiem i pisać publicznie o tym, nie mając nawet bladego pojęcia czym on się zajmuje na codzień i jaka jest jedna z jego najważniejszych firm xD

Oczywiście, że masz prawo spuścić swoje pieniądze w
nie no, kupiłem bagi tydzień temu tylko nikt nie chciał kupić, więc wrzuciłem na wykop i czekam na pompkę, żeby spuścić 5 dolców Wam na pysk


@yokotomi: Przecież po wykopowym discordzie ten coin lata od dwóch dni.
@yokotomi: naganiacze na szity bez bladego pojęcia as always.

Nie wiem czy zauważyłęś, ale napisałeś o tym na wykopie - jak nie chciałeś, żeby ktoś wyrażał opinie, to trzeba było się zamknąć a nie wypisywać publicznie.