Wpis z mikrobloga

Czasem jak widzę takie produkty, albo jakieś śmieszne buty czy swetry za miliony monet, to czasem się zastanawiam czy takie marki nie powstały tylko i wyłącznie by prać pieniądze ¯\_(ツ)_/¯
Raz widziałem w jakimś butiku w galerii t-Shirt z paroma naszywkami w stylu jakieś skrzydełka, jakiś kawałek koronki doszyty do zwykłej białej kosztulki i cyk 1500zł (ʘʘ) Albo kupują to osoby które mają na tyle hajsu, że nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@markhausen: firmy generują potrzeby. Jeżeli masz dużo siana to musisz to pokazać wśród znajomych i wtedy taka koszulka za 1.5k Cie wyróżni. Poczujesz się na chwilę lepiej. A firma ma 90% marży i łoi siano na klientach.

Jesteś biedak kupujesz w hm czy Reserved ale aspirujesz, żeby kupić coś bardziej prestiżowego czyli np. Białe polo z logo lacoste za 250 zl. Stać Cie już na lacosty i inne tommy ale widzisz,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kukaszr: sorry, bo napisałem odpowiedź do Twojego komentarza, zanim przeczytałem go do końca, chciałem tylko dopowiedzieć, że o istnieniu tych marek z końca Twojego posta nawet nie miałem pojęcia (⁠◍⁠⁠ᴗ⁠⁠◍⁠)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nexpo: też się kompletnie nie znam na tych firmach. Ostatnio doznałem szoku jak Stanowski miał wywiad z jakimś typem i miał ładna czarna bluzę, z czarnym napisem.... Mówię sobie, fajna bluza - kozacko wygląda.... Wpisałem w Google i cena 6500 ziko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kukaszr: o_O z czego ta bluza? Sorry, ale placenia za znaczek całkowicie nie kumam, a już żeby płacić gruby hajs, by być czymś ruchomym slupem reklamowym ? Dziwne czasy mamy ╮⁠(⁠.⁠ ⁠❛⁠ ⁠ᴗ⁠ ⁠❛⁠.⁠)⁠