Wpis z mikrobloga

Patrzcie na to, urojenia redpillowca zakolaka w szczycie peaku SMV. Ukradłem z tinderawki, zgadza się, tylko głupi by nie ukradł

To zjawisko nawet ma swoją nazwe - redpill rage - następuje wtedy, gdy 35 letni redpillowiec w peaku SMV (zakola, brzuch, łysina, zmarszczki) orientuje się, że ostatnie 10 lat szlifowania gry, próbowania bycia smalcem alfa i gromadzenie statusu nie zagwarantuje żadnych ciasnych 20-25 latek w legginsach, bo te wolą rówieśników lub do 3 lat starszych oskarków wzrostaków z loczkami. Zostają im tylko rówieśniczki i niewiele młodsze samotne madki 30+, rozwódki z 2-3 dzieci, które patrzą na ich zgromadzone zasoby z błyskiem w oku (do wydania na swoje dzieci. Redpill = bluepill 2.0), a ich charakter i "status alfa-zakola" mają gdzieś

#tinder #redpill #blackpill #niebieskiepaski #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #bekartytindera
P.....c - Patrzcie na to, urojenia redpillowca zakolaka w szczycie peaku SMV. Ukradłe...

źródło: comment_16676874963UgYO1at8F8l230KULhhis.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: też mam prawie 30', i także interesował mnie redpill ale czytając go wiedziałem że większość treści dla przegrywa 4/10 nie ma sensu. Kilka metod próbowałem jak byłem młodszy, a kilka zaobserwowałem. No biorąc go na logikę - dlaczego rozpieszczona kobieta ma brać faceta "tyrana" kiedy ma do wyboru lepszych i potulniejszych?
  • Odpowiedz
ale 34-latek podrywający 18-latkę? A myślałem że ja byłem creepem bzykając 21-latkę w wieku 32 lat.


@rbk17: wsrod doroslych osob ktore sie swiadomie zgodzily na zwiazek nie ma nic dziwnego

oczywiscie jak piszesz z perspektywy faceta to zaraz sie zleca kobiety ze 'grooming' ale jak bedzie tekst o kobiecie ze woli starszych to wszystkie beda bronic ze ma prawo miec preferencje
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: ale chłop wyszedł na żałosną #!$%@?, typiara mogła jeszcze zbaitować tekstem "w sumie to masz rację, chcę się z tobą ustatkować mirek" a chwile poźniej napisać "NIE DLA DZIADA, ZAKOLAKA, DLA CHADA TO"
  • Odpowiedz