Wpis z mikrobloga

cała elektroda w pigułce xd
sam czasem lubię coś naprawić samemu, tak dla satysfakcji. Nie wszystko umiem dlatego często szukam w internecie. Poradniki na YT, fora, ale najlepsza zawsze jest elektroda. Już jak szukam w google i wiedzę tą strone, to nie wchodzę. Nie uzyskam odpowiedzi, ale poczytam kłótnie xd

Ja: Czesc chłopaki, potrzebuję pomocy, jak naprawić Y?
User 1: Czesc, to się naprawia tak i tak.
User 2: U1 się myli,
@DzikiBomber ale weź przypomnij, że taki świętej pamięci gówno użytkownik rzucał się jak niewoadomo kto bo miał teoretyczną wiedzę to cie dojadą jak psa. A prawda taka, że większość to bezrobotne janusze z wąsem "co to nie oni". Nie wiem czemu, ale ja mając mniej pracy od nich nie mam czasu by tyle przed komputerem siedzieć.
@DzikiBomber sam śmieję się z elektrody, ale faktem jest, że kilka razy mi pomogli i to mimo bycia totalnym laikiem w tematach, o które pytałem. Dodatkowo dzięki #!$%@? moderatorów jest tam porządek i nikt nie zadaje codziennie pytania o odpowiedni olej lub wymianę żarówki, co ma miejsce na grupach na Facebooku.
Albo przegięcie w drugą stronę i chęć pomocy z każdej strony, przez co 20 osób mówi ci, żebyś wymienił daną część