Wpis z mikrobloga

Ostatnio jeden z mieszkańców bloku kupił sobie Dodge Challenger. W momencie gdy odpala go w garażu podziemnym trzęsą mi się ściany w mieszkaniu a hałas można porównać do wiercenia. Nie potrzebuję już budzika. Zastanawiam się czy można coś zadziałać w administracji odnośnie tego hałasu. Nie słyszę żadnego innego samochodu w garażu, nawet motoru gdy wyjeżdża ale to auto generuje hałas nie do zniesienia. #motoryzacja #prawo
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tak z ciekawości - w jakim celu glosny tłumik? Jaki motyw Ci przyświecał?


@NieBendePrasowac: z takim kupiłem auto. Wymieniłem bo był dużo za głośny, zwłaszcza na trasy był zbyt męczący. Po mieście fajna zabawa w sumie z silnikiem V8 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DrCieplak: Karteczka o treści "sąsiedzie, jakbym jeździł taką bestią, to też chciałbym słyszeć jej ryk codziennie rano. Problem w tym, że bycie obudzonym przez tego potwora nie należy do przyjemnych, a spotyka mnie to każdego ranka. Będę wdzięczny za odpalanie na zamkniętych przepustnicach." Powinna wystarczyć, bo pewnie i tak ma aktywny wydech.
Też bym hałasował na jego miejscu, ale nie kosztem czyjegoś snu - w życiu by mi do głowy
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: J.W. + Fajne auta brzmią fajnie, a challenger zdecydowanie takowym jest i brzmi zajebiście. Jesteś niesamowitym egoistą skoro chcesz zabraniać innym cieszenia się z życia. Jeśli wszystko jest w normach to idź do kibla na śniadanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cwlmod:

Jesteś niesamowitym egoistą skoro chcesz zabraniać innym cieszenia się z życia

Ale fikołek, nie zabraniam się cieszyć z życia, jestem libertarianinem, jego wolność kończy się wtedy gdy narusza spokój ogółu społeczeństwa. Jak chce gazować to niech jedzie na zlot albo tor, albo pod lotnisko czy w strefe przemysłową gdzie ogół ludzi zgadza się na hałasowanie w tamtych rejonach.

Jeśli wszystko jest w normach to idź do kibla na śniadanie
  • Odpowiedz
@cwlmod: Problem w tym, ze wykopki wszystko mierzą na oko na ucho i jemu się cokolwiek wydaje, ze to normy przekracza, a połowa tu to nie wie co to jest pomiar i jak go wykonywać, żeby mial znaczenie xd
  • Odpowiedz
@dwarfguard: Przecież to wiem. Tak samo miernoty drogowe boli jak ktoś ich wyprzedza na autostradzie bo HUR DUR JAK ON ŚMIE JECHAĆ WIĘCEJ JAK 120KM/H. PRZECIEŻ TO PEWNA ŚMIERĆ. BANDYTA!! xD

Oni wolą swoje pierdzące tdi z lejącymi wtryskami. To jest dźwięk dla prawdziwego wykopka.
  • Odpowiedz
@cwlmod: Używasz xD. Tęcza. Krzykacz i mówisz ze posiadanie auta za 100-150kk to sukces życiowy :)) wszysko jasne drogi Wykopku. Miłego dni :):):) los@Cie już pokarał wystarczająco.
  • Odpowiedz
@cwlmod: Aha :) mnie boli mózg jak patrze co ludki jak ty piszą. I jak mocno nie ogarniają rzeczywistość będąc przy tym tak pewnymi siebie ze….. z reszta, masz w domu lustro, lewnie masz@czasem przebłyski ze przed nim stajesz i widzisz smutna rzeczywistość…. Ale chojracz tu i zbluzgaj teraz mnie ejsli to ma byc dla ciebie mile@przezycie tego dnia :)
  • Odpowiedz
@smokingcat: Ale ja nic nie musze robić. To ty sie osmieszasz bo to ty płaczesz jak to on i mają za dobrze. Ja tylko stwierdziłem, że tak sie zachowują osoby ktore w życiu nic nie osiągnęły przez własne lenistwo i teraz zazdroszczą innym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cwlmod: Aha :D jak Ci to powiedzieć. Jakbyś znał realia@troche by ci głupio było.
Żyj w nieiwedzy. Ciesz się swoją złuda. :) mam Dodge Ram. Mam urządzenie które ścisza wydech do zera. Szanuje sąsiadów. Miło mi słyszeć ze jakiś wykopek mnie zdiagnozował i niech tak zostanie :)))
  • Odpowiedz
@cwlmod: Nawet nie wiesz jaka mi radochę sprawiasz tym tekstem :D ale głupio mi bo dałem się wciągnąć w dyskusje z wykopkiem :) co w sumie tez mnie bawisz mam 4o lat i dyskutuje z … No wlasnie :D
  • Odpowiedz