Aktywne Wpisy

lubie-sernik +152
Chwilę nic nie pisałem, bo musiałem "ochłonąć".
W Bangoku jest strasznie gorąco, nie mogę się do tego przyzwyczaić. Jak wychodzę z budynku to bucha we mnie gorąc jakbym otworzył nagrzany piekarnik. Po 5 sekundach zaczynam się pocić xD
W niedziele przyjechał po mnie @Arcane89 i pojechaliśmy do Bang Saen na śniadanie (zdjęcie w komentarzu). Po śniadaniu wypiliśmy piwko na plaży i pojechaliśmy do Pattaya do Mirka @megaimperator. Mirek zaprosił nas
W Bangoku jest strasznie gorąco, nie mogę się do tego przyzwyczaić. Jak wychodzę z budynku to bucha we mnie gorąc jakbym otworzył nagrzany piekarnik. Po 5 sekundach zaczynam się pocić xD
W niedziele przyjechał po mnie @Arcane89 i pojechaliśmy do Bang Saen na śniadanie (zdjęcie w komentarzu). Po śniadaniu wypiliśmy piwko na plaży i pojechaliśmy do Pattaya do Mirka @megaimperator. Mirek zaprosił nas
źródło: 20260531_151023
Pobierz
PanMaglev +311





źródło: comment_1667607033sPsQXmMgNw168YOIKKNyzQ.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: U mnie tez. Już myślałem kilka lat temu, ze zawsze będę miał problemy skórne, a teraz mam idealna cerę xD jak się ma skłonność, to trzeba ogólnie cale życie jakoś tam dbać, ja mam przepisana przed dermatologa mało zajmującą stała pielęgnację i jest git od dawna. Tylko z góry mówię, ze ta pierwsza kuracja epiduo
Komentarz usunięty przez autora
Dziwne
Komentarz usunięty przez autora