Wpis z mikrobloga

To dołączyłam do Was. Ci, którzy obnażają przemoc influ, robią naprawdę dobrą robotę. Jeśli macie jakieś materiały ze streamów, w których twórcy grożą, wyzywają i dyskryminują - prześlijcie do mnie albo wstawiajcie pod spodem. Bo to kurde jest serio jakaś patologia i wieloletnie przyzwolenie na przemoc wśród influencerów, które musi się skończyć.
#famemma #nitro
  • 165
  • Odpowiedz
@majakstasko: Bo jestes fałszywą osobą, która żeruje na ludziach z których można czerpać korzyści. Shoty z Nitrem latały po internecie od miesięcy jak nie lat, a teraz nagle się nim zainteresowałaś jak zrobiło się o Tobie cicho i zasięgi spadły. Gdy Nitro dawał Ci atencje to głupio odpisywałaś "ojoj hehehe ejjjj nitroo!!! " i siedziałaś cicho bo wiedziałaś, że wyświetlonka lecą w górę. Dodatkowo dodajesz bezsensowne treści w swoich mediach społecznościowych
  • Odpowiedz
i jest mnóstwo (większość pewnie) empatycznych osób


@majakstasko: Nie no tyle to nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Maja, lubię i cię i generalnie robisz dobrą robotę, szanuję... ALE, no cóż, te całe walki, obawiam się, że to nie jest dobry pomysł i nie wyjdzie ci na dobre. Uważaj, że tak powiem, na swoją głowę i serduszko. Do tego jeszcze to konto na wypoku... ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@majakstasko: Byłaś wyobrażeniem wszystkiego z czym się nie zgadzam, mogłabyś być twarzą wszystkiego wobec czego odczuwam bunt, przed galą byłem jeszcze bardzo negatywnie do Ciebie nastawiony ale od lat leczę się z skrajności i słowami ze przeznaczysz część honorarium na terapie własną przekonałas mnie ze tez jesteś po prostu człowiekiem. Stawiasz czoła poważnym wyzwaniom, już się nie śmieje ze to była gala akurat malika, teraz cię podziwiam bo wybrałaś najbardziej kontrowersyjna
  • Odpowiedz
@majakstasko: Byłaś wyobrażeniem wszystkiego z czym się nie zgadzam, mogłabyś być twarzą wszystkiego wobec czego odczuwam bunt, przed galą byłem jeszcze bardzo negatywnie do Ciebie nastawiony ale od lat leczę się z skrajności i słowami ze przeznaczysz część honorarium na terapie własną przekonałas mnie ze tez jesteś po prostu człowiekiem. Stawiasz czoła poważnym wyzwaniom, już się nie śmieje ze to była gala akurat malika, teraz cię podziwiam bo wybrałaś najbardziej kontrowersyjna
  • Odpowiedz
@majakstasko to jest jawna patologia wymiaru sprawiedliwości w tym kraju ze przez tyle lat nitro niszczy i wyzywa ludzi publicznie i dalej prowadzi swoje kanały w ten dokladnie sposób, baaa - nawet na tym zarabia.
Nie podzielam Twoich poglądów, ale w walce z patologią mamy jeden front.
Jak można Ci pomóc?
  • Odpowiedz
@majakstasko: Kobieta która żyje z hejtu chce rozliczać innych za jakieś zachowania XD Brzydzę się takim czymś, 2 minuty temu czytałem coś tam że ty wyjaśniasz Stanowskiego bo on dorobił się na hejtowaniu, przecież to są jakieś jaja XD Stano od małolata biegał do redakcji się szkolić, potem był dziennikarzem sportowym, krok po kroku dochodził do tego co ma teraz ale dla Ciebie dorobił się na hejcie XD Wszystko jest hejtem
  • Odpowiedz
@majakstasko: w powszechnej świadomości zarysował się przez śmieszne rozmowy telefoniczne. Sam pamiętam jak miałem z 14-15 lat i pierwszy raz się z tym spotkałem, nie powiem, dla chłopaka z podstawówki to było przyjemne, śmieszne i fajne doświaczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz