Wpis z mikrobloga

To dołączyłam do Was. Ci, którzy obnażają przemoc influ, robią naprawdę dobrą robotę. Jeśli macie jakieś materiały ze streamów, w których twórcy grożą, wyzywają i dyskryminują - prześlijcie do mnie albo wstawiajcie pod spodem. Bo to kurde jest serio jakaś patologia i wieloletnie przyzwolenie na przemoc wśród influencerów, które musi się skończyć.
#famemma #nitro
  • 165
  • Odpowiedz
@majakstasko zapamiętaj to co kolega wyżej napisał, pomagamy sobie nawzajem tylko w sprawie mlekołaka, później usuwasz tutaj konto i się nie znaliśmy, miłego dnia Panno Maj


@quaz2020: jasne, jeśli tak chcecie, to spoko. Dla mnie najważniejsza jest walka z przemocą, nie będę Wam tu zakłócać miejsca. Zwłaszcza że zdarza się, że i tu dochodzi do cyberprzemocy
  • Odpowiedz
Nawet jeśli nie lubię nitro to nie będę pomagał takiemu szkodnikowi jak ona.


@PoczciwyTlumaczRzeczywistosci: podważanie ojcostwa Nitra jest na maksa przemocowe i nie mam zamiaru być w tej kwestii miła i łagodna. Ale nie wszyscy tutaj to robią i jest mnóstwo (większość pewnie) empatycznych osób
  • Odpowiedz
@majakstasko

to takie zarzuty najlepiej z filmikiem albo dowodem dawać, żeby fejki nie szły w przestrzeń, bo to umie zniszczyć życie

Kiedyś Muani nagrał na ten temat obszerny film, ale chyba skończyło się na tym, że Isamu go opluł czy tam uderzył na pga lub innym evencie
  • Odpowiedz
Co wszyscy maja z tymi groźbami śmierci? Za każdym razem gdy ktoś chce się poskarżyć na jakaś społeczność to wspomina o tych mitycznych „groźbach śmierci” co po n-tym razie brzmi śmiesznie i totalnie niepoważnie.


@ogrodow_wonsz: uwierz mi, to jest na maksa poważne. I serio boisz się o swoje życie. A chodzi o kategorie karne pewnie po to, by można było ścigać karnie. Niestety, prawo nie reguluje odpowiednio cyberprzemocy, więc trzeba szukać
  • Odpowiedz
pomagamy sobie nawzajem tylko w sprawie mlekołaka, później usuwasz tutaj konto


@majakstasko:

jasne, jeśli tak chcecie, to spoko


Każdy tag i użytkownika można dać na czarną listę, wtedy niechciane treści nie wyświetlają się, więc jeśli komuś nie podoba się twoja obecność, może to zrobić, a nie namawiać cię do usunięcia konta. Dużo osób cię tutaj lubi
  • Odpowiedz
  • 1
Wychodki jak zwykle z pamięcią zlotej rybki. Po co dajecie tej atencjuszce z niezwykle wielkim parciem na szkło atencje? Spadają jej zasięgi to szuka czegoś, żeby się przyssać i wydoić jak to ma w swojej naturze. Tak zaczyna i kończy się każda afera z nią. W poprzednim tweecie pluła na wykopkow, a wy udajecie, że to deszcz. Żałosne.

@majakstasko a ty usuń konto pasożycie
  • Odpowiedz