Wpis z mikrobloga

To dołączyłam do Was. Ci, którzy obnażają przemoc influ, robią naprawdę dobrą robotę. Jeśli macie jakieś materiały ze streamów, w których twórcy grożą, wyzywają i dyskryminują - prześlijcie do mnie albo wstawiajcie pod spodem. Bo to kurde jest serio jakaś patologia i wieloletnie przyzwolenie na przemoc wśród influencerów, które musi się skończyć.
#famemma #nitro
  • 165
  • Odpowiedz
@majakstasko: Pani Maju, zgodnie z nowomową lewicową identyfikuję się jako "toksyczny cis-mężczyzna", ale odkładając na bok fundamentalne różnice naszych poglądów, może Pani liczyć z mojej strony na wsparcie takich działań, które pozwolą zatrzymać rozlewające się szaleństwo walk, bijatyk za pieniądze.

W kulturze chrześcijańskiej czy szerzej łacińskiej, w mojej opinii, nie może być akceptacji na zezwierzęcenia, mordobicie czy inne obrzydliwe odhumanizowane rozrywki ku uciesze vox populi. Przeraża mnie jaką popularnością cieszą
  • Odpowiedz
Chorągiewka przyszła szukać contentu, bo sama nic nie potrafi albo nie chce wymyśleć ani wyszukać. Wielka Pani Dziennikarka. Gdzie studiowałaś? Napisz proszę, uratujesz w ten sposób przyszłych dziennikarzy przed stratą czasu na uczelni.
  • Odpowiedz
@DEJW88: Jako osoba, która nie śledzi na bieżąco polskiego yt, to sikam ze śmiechu na widok tego Nitro. Typ wyzywa ludzi, bo są grubi, tacy, owacy. A sam ma totalnie pedalski głos, wyglada jak wymoczek, ma jakieś pieprze rakowe na mordzie i zęby zepsute jak stary wiejski pies xD znalazł się juror urody damskiej
  • Odpowiedz
@majakstasko: A czemu nie zajmujesz sie tą aferą w której dziewczyna twierdzi że była molestowana przez Sylwestra Wardęge ? Dziewczyna po latach twierdzi że Wardęga ją molestował i pozniej miała traume a ty masz na to #!$%@?. Boisz sie tego samozwańczego szeryfa internetu i jego fanów co
  • Odpowiedz
@majakstasko a co do Isamu, to artykuły latają po google, że miał sprawe założoną, ksenofobia i rasizm, obrażał Romów i inne nacje.

Up. Poproszę o unbana (a nie inna xD)
  • Odpowiedz
Jeżeli zależy Pani na ograniczeniu bijatyk to sugerowałbym zbadać, czy MMA z udziałem osób znanych z bycia znanymi, zwłaszcza tzw. patoinfluencerów jest de facto sportem. W przeciwnym razie możnaby podważać legalność całej federacji.


@Ginik: FameMMA jest na lata zespawane z Betclic, o czym się przed chwilą pochwalili.
A Betclic jest "legalnym bukmacherem".

Na to
  • Odpowiedz