Wpis z mikrobloga

@snorli12: ja polecam tankować we wtorki V-Power w cenie normalnego paliwa. (lub czwartki w przypadku diesla)
Ewentualnie na BP.

W zwiększenie zasięgu nie wierzę ale dodatki czyszczące jak najbardziej mają sens i skoro cena paliwa z dodatkami jest jest taka sama jak na innych stacjach to szkoda nie skorzystać.

@SerTrapistow tylko że Shell to tak mała sieć że nawet w większych miastach zdarza się że nie ma. U mnie w wojewódzkim nie mają nawet 98. Zresztą co się dziwić stacji Shella w kraju jest 400 orlena 8000 więc sobie porównaj jak malutka jest to sieć i że nigdzie jej nie ma tylko przy autostradach zdarza się.
@snorli12

Mirki polecam stosowane regularnie i różnice w spalaniu czuć


Niektórzy mówią że po wlaniu "droższego oleju" silnik ciszej chodzi, więcej mocy, lepiej wkręca się na obroty czy po taki dodatku mniej pali lepiej chodzi z kolei ja nazywam to efektem placebo. Powiem szczerze że aktualny marketing olei, dodatków jest tak dobrze prowadzony że każdemu wmówi się wszystko a on w to jeszcze uwierzy i będzie kupował więcej, piękna sprawa
@lubiep to nie kwestia droższego oleju tylko odpowiedniego, zgodnego z normami producenta samochodu. Przekonałem się o tym niedawno jak wymieniałem w swoim aucie, kupiłem tańszy olej ale zgodny ze specyfikacją fabryczną i teraz silnik ma zauważalnie wyższą kulturę pracy.