Wpis z mikrobloga

Mirki możecie mi powiedzieć czy ktoś z was używa stosunek przerywany jako metodę antykoncepcji? Dziewczyna chce skończyć brać tabletki i namawia mnie na tą metodę, która według wielu badań jest nieskuteczna. Uprawia ktoś z was seks z tą metodą i jakie macie wyniki xd?
#seks #antykoncepcja
  • 48
  • Odpowiedz
@xXxPu55ySl4y3RXxX: u mnie 20 lat używania i tylko 3 dzieci xD
ale to dlatego, że te 3 razy mi się nie chciało uciekać.
ogólnie skuteczne jak jeszcze omijasz owulację, ale oczywiście trzeba zaakceptować, że dzieciak z tego może być. nie chcesz dzieciaka - wazektomia czeka
  • Odpowiedz
@xXxPu55ySl4y3RXxX: to jest najglupsza metoda, ale stosuje ja od 12 lat i mamy tylko 2 dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale zaplanowanych ze strzalem do konca

Jak bedziesz uwazal + kalendarzyk to moze sie tez uda xD

A ja Musze isc na obciecie jajek, bo gumy nie nosze to sa fiuta kalosze
  • Odpowiedz
@xXxPu55ySl4y3RXxX: XD, to nie może być prawda. Generalnie stosunek przerywany - o ile ma w sobie sens - to tylko gdy partnerka ma regularne miesiączki. Wystarczy stres, choroba, przyjmowanie leków (antybiotykoterapia), powoduje rozregulowanie menstruacji. Pomijam fakt, że przerywanie w trakcie jest frustrujące i stresujące (zwłaszcza gdy nie planujecie dzieci), bo zamiast skupić się na przyjemności (dojściu/orgazmie), to z tyłu głowy siedzi: "wyjmij szybko, trzeba zdążyć". Prosta droga do problemów z
  • Odpowiedz