Wpis z mikrobloga

Spicebomb Infrared Viktor&Rolf #11

Dzisiaj prawdziwa bomba :> I nie chodzi mi tylko o nazwę, a o woń tego cuda.

Pierwszy strzał i już uderzenie owoców jak z dobrej konfitury. Nos atakuje wszystko co czerwone: truskawka, malina, porzeczka. Naprawdę MEGA przyjemny aromat, który co prawda wydaje się w otwarciu nieco bardziej jak unisex, niż deklarowana męskość, ale nie dajcie się zwieść pozorom.

Owocowość szybko ustępuje (w moim przypadku podwójnie szybko bo wyniuchałem to jak odkurzacz) miejsca temu co do tej pory skryte, a mianowicie tytoniowi, żywicy, wanilii, pieprzowi. I tutaj już nie ma wątpliwości dlaczego zapach jest klasyfikowany jako męski.

Jeżeli chodzi o odczucia to Spicebomb Infrared jak dla mnie jest 10/10, ale niestety nie jest pozbawiony wad. Jego moc bardzo szybko spada i po dwóch godzinach jest już cieniem samego siebie. Po czterech jest już trudno wyczuwalny. Nałożyłem chyba z 40 psiknięć globala, i zapach był na mnie po prostu wyczuwalny, a nie “zabijający” jak bym się spodziewał xD

Jest to kolejny flakon na który postaram się zapolować o ile będzie w dobrej cenie! Tym bardziej że butelka ma mega ciekawy kształt.

Ciekawym aspektem tych perfum jest ich oficjalna reklama, z typem w saunie xD Ponieważ dysponuję w domu sauną to nawet miałem sobie tam zrobić zdjęcie z recenzji, ale to chyba nie jest coś co chcielibyście tu oglądać xDD

Notino
Fragra

#barcolwoncha
#perfumy
Barcol - Spicebomb Infrared Viktor&Rolf #11

Dzisiaj prawdziwa bomba :> I nie chodz...

źródło: comment_166757629427lxuU7cPSFOfsZ6jLNwBj.jpg

Pobierz
  • 18
@Barcol:

Jego moc bardzo szybko spada i po dwóch godzinach jest już cieniem samego siebie. Po czterech jest już trudno wyczuwalny. Nałożyłem chyba z 40 psiknięć globala, i zapach był na mnie po prostu wyczuwalny, a nie “zabijający” jak bym się spodziewał


już mi sie kolega podoba, zero #!$%@? o całodniowej trwałości po potarciu grzybem atomizera tylko konkretne działania, pozdrawiam

PS: chętnie popatrzyłbym na te zdjęcia z sauny z flakonem, chyba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Barcol: no i dzięki Tobie i podsumowaniu co do trwałości nie muszę sobie nim głowy zawracać, dzieki! a ktoś coś podobnego może polecić z lepszymi parametrami?
@pionas1337: @zychu69:
Mam odlewkę z tego samego flakonu co kol. @Barcol i nie powiedziałbym, że trwałość jest słaba, projekcja owszem po 4-6 godzinach zauważalnie spada, ale z bliższa zapach utrzymuje się dość dobrze cały dzień.
Pare dni temu psikłem sobie pare strzałów przed snem xD to do dzisiaj mi poduszka ładnie pachnie xD
Osobiście jestem zadowolony z parametrów.