Wpis z mikrobloga

Kurczę, nadrabiam w KS "Polaków pod Lupą" i się zastanawiam.

O #!$%@? chodzi z tym hajpowaniem Karbownika i wymyślaniem niestworzonych historii, że niby Zalewski słabo gra w tym sezonie? Nicola #!$%@? w tej Romie aż miło się to ogląda. Nie grał tylko przez kontuzje, a ostatnio nie załapał się przez chorobę, a nie dlatego że jest za słaby na ławkę.

Karbownik zagrał kilka meczy i ma te dwie asysty, ale to jest 2. Bundesliga...

#pilkanozna #seriea #kanalsportowy #reprezentacja
  • 5
  • Odpowiedz
@shadow7pl: nadal nie wiem kto trzeźwo myślący może powiedzieć, że Karbownik powinien grać w pierwszym składzie reprezentacji, bo gra lepiej niż Zalewski w Romie.
  • Odpowiedz
@wisakoy: Nie oglądam tych programów, ale Karbo w tej formie wydaje się być dobrą alternatywą dla Zalewskiego. Wtedy można być potencjalnie wystawić np. Zalewskiego wyżej, jakby zaszła taka potrzeba. Myślę, że nikt zdroworozsądkowy nie chce powoływać Karbownika zamiast Zalewskiego.

Ogółem to Czesiu ma ciężki orzech do zgryzienia, bo pośród tych rezerwowych spora część tych, na których stawiał ma problemy w klubie, a nagle grać i to nieźle zaczęli Ci, których
  • Odpowiedz
@rooger: No właśnie wyraźnie w tym programie mówili o tym, że Karbownik jest do pierwszego składu, a Zalewski "w tej formie" jako zmiennik i się zastanawiam co mnie ominęło.
  • Odpowiedz
@wisakoy: Pewnie oglądają mecze na flashscore/sofascore. A tam, Zalewski wczoraj z ławki, z Napoli nie zagrał, w poprzednim meczu zdjęty szybko z boiska, więc "hmm, mało gra".

Aczkolwiek z regularnością to chyba Zalewski ma jeszcze lekkie problemy. No i liczb trochę brakuje.
  • Odpowiedz