Wpis z mikrobloga

Urszula Chowaniec i Natalia Skoczylas chcą aby dostosowywać ławki i krzesła dla osób ich rozmiarów czyli patonadwaga.
Ok, jestem za bo w końcu każda większa kobieta ma chorą tarczycę. Facet jak jest gruby to dużo #!$%@? i ma dystans do tego jak powiesz "siema gruby" bo w końcu on jest tego świadomy. Z drugiej strony bardzo dużo ulanego typa ma ksywe gruby. Ale jak nazwiesz taką kobietą "ej gruba" to możesz dostać za to nawet wyrok. Ale dobra, ławki ławkami, ale wchodzisz do samolotu i zastajesz taki widok jak na obrazku. No nie ukrywajmy, że kiedy masz usiąść na środkowym miejscu to zastanawiasz się dlaczego ona nie kontroluje tej tarczycy aż tak bardzo. Jak będę miał czas to skontaktuje sie w tej sprawie z Chowaniec albo Skoczyłaś i niech piszą podanie o umieszczenie tam wersalek w tych samolotach.

#plussize ##!$%@? #bekazgrubasow #otylosc
Zarzutkkake - Urszula Chowaniec i Natalia Skoczylas chcą aby dostosowywać ławki i krz...

źródło: comment_16675576280aALermVGQYArMm3vCyVTo.jpg

Pobierz
  • 81
@Wiesmin: To wcale niegłupie. I przed bramką takie krzesełka modelowe żeby sprawdzić czy się zmieści i nie rozlewa na miejsca obok, tak samo jak z bagażami.
@Zarzutkkake: jakbym tyle ważył to nie tylko tarczycę miałbym chorą.

A może dostosujemy rzeczy dla ponadnormatywnie wysokich, nie pomijając jednocześnie niskich?

No jebniete baby. Powinna płacić za dwa miejsca i elo.

Gruba baba zajmuje 2 miejsca i jeszcze mówi że świat jest opresyjny, ale robi facetom wyrzuty, że natura zamontowała im jaja w kroku i że hurr durr manspreading
@MateMizu Nie mam chorej tarczycy ale Odpowiem bo moja ten problem miała. To powoduje tyle, że jesteś bardziej głodny i trzeba więcej samozaprcia by nie podjadać.

Moja zawsze miała wręcz niedowage i nigdy się nie przejmowała kaloriami więc poszła jej waga do góry ale jak się zorientowała to zaczęła się ograniczać i schudła. Jak potem zaczęła się leczyć to łaknienie wróciło do normy.

Tarczyca nie powoduje więc złamania praw fizyki i tycia
@MateMizu: Jako osoba chora na niedoczynnosc (nadczynnosc dziala w inny sposob) odpowiem :) Oprocz tego co napisal @Herubin: tak, chce Ci sie jesc wiecej, ale do tego Twoj metabolizm zwalnia, jestes caly czas zmeczony, organizm nie produkuje tyle ciepla i generalnie przechodzi w tryb oszczedzania energii, wiec to co jesz dodatkowo jest gorzej spalane. Deficyt kaloryczny nadal dziala, ale masz problem by go poprawnie ustalic, bo zaciskanie pasa powoduje dodatkowe