Wpis z mikrobloga

Urszula Chowaniec i Natalia Skoczylas chcą aby dostosowywać ławki i krzesła dla osób ich rozmiarów czyli patonadwaga.
Ok, jestem za bo w końcu każda większa kobieta ma chorą tarczycę. Facet jak jest gruby to dużo #!$%@? i ma dystans do tego jak powiesz "siema gruby" bo w końcu on jest tego świadomy. Z drugiej strony bardzo dużo ulanego typa ma ksywe gruby. Ale jak nazwiesz taką kobietą "ej gruba" to możesz dostać za to nawet wyrok. Ale dobra, ławki ławkami, ale wchodzisz do samolotu i zastajesz taki widok jak na obrazku. No nie ukrywajmy, że kiedy masz usiąść na środkowym miejscu to zastanawiasz się dlaczego ona nie kontroluje tej tarczycy aż tak bardzo. Jak będę miał czas to skontaktuje sie w tej sprawie z Chowaniec albo Skoczyłaś i niech piszą podanie o umieszczenie tam wersalek w tych samolotach.

#plussize ##!$%@? #bekazgrubasow #otylosc
Zarzutkkake - Urszula Chowaniec i Natalia Skoczylas chcą aby dostosowywać ławki i krz...

źródło: comment_16675576280aALermVGQYArMm3vCyVTo.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
Przecież firmy lotnicze chciały tak zrobić (tzn. obciążać ludzi jak na obrazku kosztami za 2 fotele) i była afera o dyskryminację.


@To_ja_moze_pozamiatam: Dlatego ja mówię, że to powinno być dobrowolne i powinno dotyczyć różnych rozmiarów miejsc, a nie liczby. W sensie, że byłyby droższe, większe miejsca dostępne dla tych co chcą więcej miejsca, albo potrzebują więcej miejsca.
No i, oczywiście, z przyczyn bezpieczeństwa ludzie muszą się mieścić w swoich miejscach
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake: nawet chora tarczyca nie doprowadzi Cię do takiego stanu. Ta baba jest po prostu chora na otyłość.
Niedoczynność tarczycy nie zamienia Cię w grubasa, pomaga, ale nie zmienia.

Ale jeśli chodzi o dostosowane miejsca dla grubych ludzi to jak najbardziej za.
Niech płacą za takie miejsce i będzie git (oczywiście jak linie lotnicze będą chciały więcej kasy za takie miejsca to oczywiście podniesie się raban, że dyskryminacja itp. grubasy
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake: Z tą tarczycą to nie wiem, bo się nie znam. Ale do uja... Mam wrażenie według obserwacji, że nie ma grubych ludzi tylko ci z chorą tarczycą.
To jest takie:

Miej #!$%@? nawyki żywieniowe, #!$%@? dużo tłustego w końskich dawkach.
Nie ćwicz absolutnie
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake: niestety raz tak leciałem, babka z taką wagą miała środkowe miejsce, a ja alejkę, więc chociaż trochę mogłem uciec, typ pod oknem ściśnięty cały lot. A jedzenie dostawała prosto na bęben, bo nie była w stanie stoliczka otworzyć
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake: Powinno się wprowadzać miejsca dla osób większych, i nie koniecznie mówię tu o grubasach nawet jeżeli sam mam nadwagę. Mając 196cm i 110kg za #!$%@? nie mieszczą mi się nogi, #!$%@? miejsca jak dla karła. Oczywiście zapewne jest to wina żymian i ich ukochania kapitału, więc nic nie można zrobić, ale nadal boli.
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake: ale totalnie miejsce xl w samolotach czy pociagach to git opcja. Sam bym se z checia, jesli akurat doplata nie bylaby duza, takie wzial coby sie wygodniej #!$%@?.
  • Odpowiedz