Wpis z mikrobloga

Urszula Chowaniec i Natalia Skoczylas chcą aby dostosowywać ławki i krzesła dla osób ich rozmiarów czyli patonadwaga.
Ok, jestem za bo w końcu każda większa kobieta ma chorą tarczycę. Facet jak jest gruby to dużo #!$%@? i ma dystans do tego jak powiesz "siema gruby" bo w końcu on jest tego świadomy. Z drugiej strony bardzo dużo ulanego typa ma ksywe gruby. Ale jak nazwiesz taką kobietą "ej gruba" to możesz dostać za to nawet wyrok. Ale dobra, ławki ławkami, ale wchodzisz do samolotu i zastajesz taki widok jak na obrazku. No nie ukrywajmy, że kiedy masz usiąść na środkowym miejscu to zastanawiasz się dlaczego ona nie kontroluje tej tarczycy aż tak bardzo. Jak będę miał czas to skontaktuje sie w tej sprawie z Chowaniec albo Skoczyłaś i niech piszą podanie o umieszczenie tam wersalek w tych samolotach.

#plussize ##!$%@? #bekazgrubasow #otylosc
Pobierz Zarzutkkake - Urszula Chowaniec i Natalia Skoczylas chcą aby dostosowywać ławki i krz...
źródło: comment_16675576280aALermVGQYArMm3vCyVTo.jpg
  • 81
@Zarzutkkake: W takiej sytuacji dostajesz upgrade do biznes klasy i elo. Raz tak mi przyszło siedzieć w środku obok ulanca ze na swoim miejscu nie mogłem siedzieć to mnie przenieśli do biznesu bo były tam miejsca.