Wpis z mikrobloga

cześć Murki,
tl;dr


na swoim tagu: #w8jek
dzielę się z Wami swoimi animacjami, które głównie dłubię po godzinach w wolnym czasie.
Tym razem chciałem pokazać efekt zlecenia, jakie dostałem jakiś czas temu od fundacji Otwarte Klatki, ale!
dostałem tu wolną rękę, scenariusz i animacja jest moja, mój Różowy Pasek zaprojektował postacie i tła,
a kolega, który już wielokrotnie udźwiękawiał moje animacje, zrobił tutaj muzykę.
Po prostu chcieli krótki animowany horror, który poruszy kwestie hodowli kurczaków.
Więc tratuję to autorsko, a różnica jest taka, że zamiast rysować to w weekendy, to siedziałem nad tym w tygodniu ;)

#animacja #tworczoscwlasna #kreskowki
WUJEKprzezUzamkniete - cześć Murki,
tl;dr
SPOILER

na swoim tagu: #w8jek 
dzielę...
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@WUJEKprzezUzamkniete: jem mięso i wiem, że każdy mój kotlet czy inne udko to był jakiś zwierzak, ale też w stu procentach popieram dobre ich traktowanie i humanitarne uśmiercanie. I wiem też, że oczywiście gdyby wszyscy producenci lepiej traktowali trzodę to mięso byłoby droższe, ale jestem gotów za to zapłacić. Cieszy mnie np., że jajka zerówki znikają ze sklepów, nawet pomimo tego, że przez to są o wiele droższe. Dlatego bardzo podoba
ciekawe czy cieszysz się ze np samiec w hodowli nieważne czy zerówka czy trójka jest odpadem i po wykluciu wpada do mielarki


@Szalom: czy ja gdzieś napisałem, że się z tego cieszę? Zdaję sobie z tego sprawę, widziałem nawet nagrania i nie podoba mi się to, ale nic na to nie poradzę. Na szczęście dla takiego kogucika to jest ułamek sekundy i go nie ma, chociaż oczywiście wygląda drastycznie. Może kiedyś