Wpis z mikrobloga

@shnitzel: no szkoda dziecka.
A po co ona wstawia te znaki wodne, bo nie rozumiem? Przeciez to mozna usunac.
Jak o nich czytam, to nawet nie wiem co napisac. Sa tak żałośni, ze brakuje slow.
  • Odpowiedz
  • 0
@Zuza1990: Ona chyba myśli ze wyłapie jak ktos wizerunek dziecka gdzieś wykorzysta. Pytanie tylko na co i gdzie xD na co ona komu ta ich dziewuszka. I tak jak mówisz 5 minut roboty w photoshopie i tego znaku już nie ma
  • Odpowiedz
Nakręcili vloga nawet o tym. Dziecko marudzi, a ta gada, ze MUSI nakręcić vloga. Zajmij sie dzieckiem, a nie głupoty gadasz do kamery.
  • Odpowiedz
@Asiakk241: mam zupełnie inne spojrzenie - wyczekane dziecko zwykle jest przesadnie wychuchane. Po dzieciatych znajomych widzę, że gdy tylko pojawia się jakaś wątpliwość, to lecą do specjalisty i to nie na NFZ.
  • Odpowiedz
  • 0
bo mają w dupie dziecko, gdyby nie mieli to odeszliby z tego internetu, a nie wyprzedawali swoje i dziecka życie prywatne
  • Odpowiedz
@shnitzel: Jeśli to przykurcz mięśnia szyi to nie wiem w czym rodzice mają problem, bo takie wady od strzału usuwano już pięćdziesiąt lat temu, a nie sądzę, żeby medycyna się cofnęła od tego czasu.

Co do samej pary to odbieram ich jako ludzi niemożliwie wręcz irytujących i nudnych.
Na samą myśl, że miałabym spędzić z nimi choćby godzinę sam na sam, np. w uszkodzonej windzie, robi mi się słabo.
  • Odpowiedz
@shnitzel: czy gdyby naprawdę pracował na platformie to mieszkałby w wynajmowanej kawalerce, jeździł starym samochodem i zgłosił się do takiego programu? Gość jest z Krakowa, dosyć inteligentny, z wyglądu też brzydalem nie jest, więc pracując rzeczywiście na platformie miałby lepsze własne mieszkanie czy nawet dom, dużo lepszy samochód i bez problemu znalazłby kobietę bez takiego programu, nie narzekałby na powodzenie.
  • Odpowiedz
@jestemzdyskonta: Masz rację, ale z jednym się nie zgodzę. Mam dziecko w podobnym wieku do ich dziecka. I ostatni raz u lekarza byliśmy na początku maja na szczepieniu, a jest listopad. Przez ten czas po prostu nie było potrzeby. Druga sprawa, to polscy lekarze, którzy p------a takie bzdury, ze szok. Mity sprzed 50 lat, obalone już wielokrotnie przez np WHO.
A jeżeli chodzi o Wojtka i jego szok spowodowany tym,
  • Odpowiedz