Wpis z mikrobloga

@Cecill: Ogólnie weszłam na ich profil z ciekawości po tym jak to się pojawiło na pudlu i serio ta dziewczynka non stop jest wykrzywiona. Ludzie piszą mu żeby ją dobrze zbadali, bo to nie porażenie nerwu wzrokowego bo by na to oko nie widziała. Ona ma rączkę krzywo, główkę krzywo i z oczkiem coś nie tak
@jestemzdyskonta: Tak są granice xD a ona wrzucała posty z porodówki jak rodzi to dziecko xD wiec kto tu te granice przekracza.

Ludzie im już wcześniej sugerowali ze powinni udac się z nią do lekarza. Ona i on szli w zaparte ze nic jej nie jest. Usuwali komentarze i nadal usuwają. Skoro całym swoim posranym życiem chwalą sie w sieci to mogliby sie łaskawie pochwalić ze poszli z tym dzieckiem do
@shnitzel: O kurde, ale im współczuje. Poroniła chyba tyle razy a jak się urodziło to nie do końca zdrowe… pewnie zdrowe to by wrzucali codziennie w portale społecznościowe… z tym fryzjerem, wyżej to żartowałem, bo nie znałem sytuacji
@shnitzel: z jednej strony zgoda, ale jednak jest taki mechanizm w ludziach, że nie chcą wiedzieć, że coś jest nie tak i boją się iść do lekarza. Tu mogło być podobnie, ona tyle czekała na to dziecko, pediatra jej nie zwracał pewnie uwagi na to oczko, nie wystawił skierowania do okulisty, więc i ona chciała myśleć że wszystko jest ok i nie przejmowała się komentarzami ludzi z internetu. Nie chcę jej