Wpis z mikrobloga

Spotkałem w swoim życiu wielu zjebów, naprawdę wielu. Byli wśród nich ludzie źli do szpiku kości ale nigdy nie spotkałem kogoś tak wyraźnie, widocznie i demonstracyjnie złego, zepsutego i zgniłego jak Hugo. Oglądałem dziś live i to widać wszędzie. W rozmowie z każdym Hanka pokazuje że jest naprawdę #!$%@?ą psychicznie istotą.

Najgorsze w niej jest to że jest na tyle cyniczna i wyrachowana że gdy dostała kosza od Cipołaja to nie obraziła się na niego, natomiast ten jad postanowiła przelewać na Monię. Monia też ma swoje za uszami ale gra w tą grę z klasą, jest koleżeńska i uprzejma. Dziś na live Gabi płakała i Monia po raz kolejny mnie urzekła tym że siedziała obok niej z chusteczkami w ręku. Naprawdę, fajny widok mimo że łez Gabryśki szkoda.

Wracając do Hugo. Jestem pewien że życie będzie ją kopać po tym chłopięcym chudym dupsku tak długo aż coś do niej dotrze, a wszyscy wiemy że nie dotrze nigdy
#hotelparadise
  • 21
@bas_sko: widzę, ze nie jestem sama. W mojej torebce też zawsze „pożar w burdelu” scyzoryka nie znalazłam ale śrubokręt krzyżak mam( nie ja go tam wrzuciłam) mam tez trzy łyżeczki do herbaty jakieś 20 długopisów i …. Uwaga!!!! nożyk do tapet¯\_(ツ)_/¯ tez nie ja go tam wrzuciłam jakby co(ʘʘ)
Jestem pewien że życie będzie ją kopać po tym chłopięcym chudym dupsku tak długo aż coś do niej dotrze


@OldTimer11: po dupie to życie będzie kopać głupią kozę Klaudię, a takie żmije zawsze się dobrze zakręcą