Wpis z mikrobloga

@aegispolis: Przecież to libki fantazjują jak rzekomo lepiej się żyło. I Ty mówisz o głupocie robiąc takie fikołki. Jedyne Twoje argumenty to wyzywanie osób, które nie idolizują Twojej ulubionej bezideowej partii, od konfederatów, nawet kiedy głosują na Lewicę.

Ludzie nie żyjący w urojeniach o dobrobycie za rządów Platformy już nie są przez Was wyzywani od pisowców? Teraz ci, którzy śmią podawać dane i statystyki niekorzystne dla PO są według Was już
  • Odpowiedz
@Phyrexia: nie ale ta korporacja i wszystkie gowno stanowiska z nią związane typu HR, które nie przynoszą żadnego realnego zysku powstały dzięki liberalnej gospodarce i wolnemu rynkowi, jeśli tak ci sie libieralizm nie podoba to zawsze możesz wyjechać na białoruś i tam szukać pracy jako HR, życze powodzenia
  • Odpowiedz
@loczyn: To be fair, takie wrażenie sprawia większość wyborców PO. Jeśli faktycznie zależy im na wprowadzeniu zmian i zachodnich standardów społecznych, powinni głosować na Lewicę której są one bliskie. Dlaczego więc Lewica ma tak małe poparcie? Bo stawia na świadomych wyborców i nie opiera programu na byciu największą partią niebędącą PiSem i najbardziej antypisowską. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
To be fair, takie wrażenie sprawia większość wyborców PO. Jeśli faktycznie zależy im na wprowadzeniu zmian i zachodnich standardów społecznych, powinni głosować na Lewicę której są one bliskie. Dlaczego więc Lewica ma tak małe poparcie? Bo stawia na świadomych wyborców i nie opiera programu na byciu największą partią niebędącą PiSem i najbardziej antypisowską. ¯_(ツ)_/¯


@Phyrexia: Ja nie chcę lewicy. PO to też mimo wszystko partia populistyczna, teraz małżeństwa homo by może
  • Odpowiedz
ubolewam tylko nad gospodarką


@loczyn: Wskaźniki PKB były w tym roku wyższe niż w którymkolwiek roku rządów Platformy, pomimo kryzysu popandemicznego i wojny w Ukrainie. I nie, nie bronię PiSu. Podaję fakty, które możesz zweryfikować. Utwierdzasz mnie w przekonaniu, że fanatycznie wyborcy Platformy nie mają kompletnie pojęcia o tym co mówią.
  • Odpowiedz
@Phyrexia

Platforma jest obiektywnie gorsza od PiSu.


Nawet jeżeli mówisz jakoś o kwestiach gospodarczych, to co z większym stopniem korupcji, nepotyzmu, przewalaniem publicznych środków, propagandy w TV, oddalaniem nas od USA czy UE, a także od bycia państwem prawa. Co ze szczuciem na pewne grupy zawodowe czy złamaniem kompromisu aborcyjnego?
Mogłabym jeszcze wiele rzeczy tu wymienić pewnie.

Nadal uważasz PO za lepsze od PiSu?
  • Odpowiedz
w przeciwieństwie do po zostaną postawione zarzuty ¯_(ツ)


@krabczy: nie zostaną, to ponadpartyjna umowa, PiS nie ściga PO, PO PiSu i wszyscy mogą radośnie robić wałki. Jak myślisz,dlaczego nikt z PO nie został skazany? ¯\(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Platforma już pokazała ile jest warta, zwłaszcza pod względem realizacji pustych obietnic.


@Phyrexia: ale ja nie chcę, żeby mi ktoś coś obiecywał bo ja sobie sam doskonale dam radę. Chciałbym tylko, żeby się ode mnie #!$%@?, a PiS szczególnie od mojego portfela #!$%@?ć się nie chce.

po czym posłowie Platformy tłumaczyli dlaczego nie mają pieniędzy by je zrealizować


@Phyrexia: jedni prowadzą gospodarkę sensownie, podejmując niepopularne, ale bardzo potrzebne decyzje jak
  • Odpowiedz
@BadSebastian: niestety nie da sie porownac obu rzadow poniewaz kazdy rzad ma władze w innej reczywistości. Jedyna opcja to podzielic kraj na poł i kazda partia ma swoją polowkę. Wtedy taka konkurencja super wplynelaby na rozwoj gospodarczy lub jedna czesc rozwijalaby sie a druga nie. Jak PO rzadziloby to tez bylaby inflacja ale 8-10 procent i nie byloby takiego rozdawania kasy ktore pograzy ten rzad ale i cala Polske.
  • Odpowiedz
@Phyrexia: Czyli nie wiesz, dobra szkoda mojego czasu.
Z reszta nie pierwszy raz juz bronisz PiSu robiac ostry cherry picking.

Wiec albo nie ogarniasz o czym mowisz albo jestes zwykla oszustką.
  • Odpowiedz