Wpis z mikrobloga

Ostatnio po wielu latach spędzonych na androidzie stałem się właścicielem iPhone’a, ogólnie spoko spoko smartfon.
Jako osoba lubiąca czytać newsy technologiczne zaobserwowałem pare fanpage’y związanych z iOS.
No i tu się szambo wylało. Ludzie są chyba tak ograniczeni, ze potrafią rozpisywać się o wyższości swoich smartfonów pod każdym postem związanym z Apple. Czytając te wysrywy apple’owców i androidziarzy mam wrażenie, że te smartfony są bardziej smart niż ich użytkownicy, a zarówno jedni jak i drudzy uważają się za tych bardziej światłych od drugich. Androidziarze zarzucają że Apple dostaje stare technologie i system jest zamknięty, apple’owcy ze androidy się wieszają i są #!$%@? zoptymalizowane. Pierwsi zachwalają swoją baterię o pojemności wszystkich UPS na świecie, drudzy o zoptymalizowanym systemie pod kątem SoTu
A ja sobie tak to czytam i niedowierzaniem ze ludzie się mogą kłócić który ma lepszą cegłę w kieszeni i który producent systemu sobie owinął ich bardziej wokół palca


#android #ios #apple #samsung #xiaomi #iphone
  • 4
@ZippyTobi: Najgorsze jest to ze z ciekawości jak wejdzie w profile takich osób to najczęściej są to typowe nażelowaną cwaniaczki w koszulkach Armani, bananowe dzieci 16/17 lat albo jakieś stare dziadki. I nie ważne jakiego telefonu używa, obie grupy maja takie osoby