Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 30
950 625 + 71 = 950 696

W poszukiwaniu idealnej trasy na przezimowanie. Niestety jeszcze nie tym razem, nic szczególnego - choć momenty były, np. z Gniechowic do Krzyżowic leci super asfalcik. Jest jakaś aplikacja do łatwego oznaczania interesujących odcinków w trakcie jazdy, żeby później móc sobie zrobić idealnego Frankensteina? Może jakiś ukryty ficzer w OsmAndzie?

PS: Co za baran wymyślił zmianę czasu, geez...

#rowerowyrownik #rower #rowerowywroclaw #ruszwroclaw

Skrypt | Statystyki
DwaNiedzwiedzie - 950 625 + 71 = 950 696

W poszukiwaniu idealnej trasy na przezimowa...

źródło: comment_1667431624bUUqbeGFnKvUTxeJWbW0FM.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
Jest jakaś aplikacja do łatwego oznaczania interesujących odcinków w trakcie jazdy


@DwaNiedzwiedzie: wyślij sobie pustego smsa, albo wiadomośc na messengerze i potem porównasz po czasie gdzie to było. A jak masz fantazję to spiszesz w tym smsie albo zapamiętasz na którym kilometrze trasy to było :)

naprawdę, specjalnej apki do takich rzeczy trzeba? :)
  • Odpowiedz
wyślij sobie pustego smsa


@cult_of_luna: Tia, podczas jazdy, telefonem w etuju...

albo zapamiętasz


Miałem na to zarąbistą ripostę, ale zapomniałem.

naprawdę, specjalnej apki do takich rzeczy trzeba? :)


Nie. Szukam pomysłu, bo sam nie mam, a nie po to żyję w XXI w., żeby sobie ołówkiem kreski na ramie robić. Są aplikacje do dziwniejszych rzeczy :) I tak właśnie mi przyszło na myśl, że ów OsmAnd ma chorągiewki (znaczniki znaczy) -
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DwaNiedzwiedzie: O tej porze to mi przychodzi na myśl manualne kliknięcie lap na liczniku


@Nie_znany: to raptem połowa sukcesu, bo potem trzeba to gdzieś zapisać. Jak masz kilkadziesiąt takich odcinków, to robi się już chaos.

@DwaNiedzwiedzie: też miałem ten problem. Najlepsze co mi przyszło do głowy, to tania kamerka, która robiłaby zdjęcia co kilkadziesiąt sekund. Wtedy możnaby wybrać z trasy co ciekawsze fragmenty.

Co do samego zapisywania, to dalem
  • Odpowiedz
@Berud: Domyślnie na ekranie blokady mam nawigację, podwójne puknięcie w szybkę pokazuje mi mapę i tak ma zostać. Odblokowanie telefonu i przeklikanie się na aparat lub sms to stanowczo nie jest coś, co chciałbym robić podczas jazdy :) Znaczniki i notatki głosowe w OsmAndzie wydają się właściwą drogą, jeżeli te drugie działają tak, jak myślę, że powinny działać, to to będzie to. No i okrążenia w liczniku wydają się genialne w
  • Odpowiedz
@Berud: Fakt, o tym ułatwieniu zapomniałem (choć w etuju nie będzie to mimo wszystko takie proste :) - a w sumie można dwa słowa komentarza na filmiku nagrać. Pomysł awansował do rabialnych, gdyby w/w opcje czemuś się nie sprawdziły :)
  • Odpowiedz
@DwaNiedzwiedzie: niestety ten gówniany czas zimowy to czas "oryginalny". Mi też często brakuje opcji jakiegoś zaznaczenia fajnego odcinka trasy żeby z tego sobie poskładać coś ciekawą megatrase
  • Odpowiedz