Wpis z mikrobloga

Jak ludzie jedzą tyle żeby przytyć?

Przyjmijmy że jestem na masie i chce jeść 3000 kcal dziennie. Już nawet nie pisze o zdrowym jedzeniu bo wtedy to już w ogóle męczarnia.

Nawet zapychając się syfem i jedząc tylko hamburgery, czekoladę i pizzę jest mi w #!$%@? ciężko osiągnąć taki wynik.

Pizza mrożona, nawet ta najbardziej kaloryczna ma tylko jakieś 240 kcal na 100 gram i waży 300-350 gram. Przecież to oznacza że żeby zjeść te 3000 kcal musiałbym zjeść 4 CAŁE opakowania w ciągu jednego dnia. Czy tylko mi tak ciężko utrzymać nadwyżkę kaloryczną?

#dieta #silownia
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
@Fucktyczniee a biorąc pod uwagę zdrowe żarcie np. gotowanego kurczaka z ryżem to ilość jedzenia jaką trzeba przyjąć jest dla mnie dosłownie abstrakcyjna, 100 gram ugotowanego ryżu to tylko 130 kcal...
  • Odpowiedz
  • 1
@wykolejony weźmy jeszcze pod uwagę że to jest kawał czasu stania przy garach. Co szczególnie ciekawe to to że wiele osób z nadwagą próbuje schudnąć ale im to nie wychodzi z powodu chwil słabości, a przecież przygotowanie takiej ilości jedzenia to nie jest chwilowa słabość. Żeby zorganizować sobie kilkutysięczno kaloryczną dietę trzeba się trochę napracować
  • Odpowiedz
Coz to za problem 3000 opieprzyc. Na szybko wrzucilm moj przykladowy dzien jedzenia okolo tych kalorii. Obiad podzielony na dwie czesci, bo na raz bym tego nie zjadl. Kozak makrosy i wlasciwie samo zdrowe zarcie. Z jakimis pizzami, czipsami itd to juz samo sie nabija. Ja po takim dniu glodny chodze. Oczywiscie jakies tam warzywa to nie wpisywalem bo kalorii to ni ma.

Sniadanie jajecznica na masle z 3 jajek i bulka
donfazzione - Coz to za problem 3000 opieprzyc. Na szybko wrzucilm moj przykladowy dz...

źródło: comment_1667404101aiA9jawDUILYElHQ9ujosd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ponadto, łatwo nabić kalorie jakimś szejkiem białkowym typu 250ml mleka, 40g bialka czekoladowego, banan, garsc orzechow albo lyzka nutelli cxy nawet baton i wpada z 500 plus kcal.

Edit: przyzwyczai Ci sie zoladek i organizm do tskich kalorii szybko, zaufaj mi
  • Odpowiedz
@Fucktyczniee: zwiekszaj stopniowo porcje, nie wszystko na raz. W trakcie wysiłku możesz pic jakieś węglowodany, czy Izotoniki, nic nie stoi na przeszkodzie. Dla mnie #!$%@? 3000 kcal w dwóch posiłkach to łatwizna, także mam zupełnie odwrotny problem.
  • Odpowiedz
@Marjano: nikt mu nie każe tego jeść w dwóch posiłkach, może zjeść 4. podałem porcje z którymi sam nie mam problemu. Poza tym w drugiej opcji sporo ważą same pomidory i ogórki.
  • Odpowiedz
@Fucktyczniee: też mnie to dziwi i zastanawialem się nad tym, kiedy robiłem mase i stanąm na 83, nie mogą przytyć więcej. Ciągle żołądek zapachany, gazy itp

Generalnie dochodzę do wniosku, że ważne jest oc jesz - jedząc syf, fast foody, słodycze, łatwieu uest przytyc bo nie czujesz takiej sytości. Jedząc zdrowe jedzenie jest to fizycznie i psychicznie o wiele trudniejsze.

Konkluzja: grubasy są grube bo wpieprzają niezdrowe, niesycące żarcie i
  • Odpowiedz