Wpis z mikrobloga

Wiceprezes jakiejś spółki deweloperskiej skomentował przed chwilą na TVN24 BiS słowa KNF o obniżeniu marż przez deweloperów, że tak naprawdę po odliczeniu kosztów utrzymania biura, czy kosztów marketingu, to zostaje im może 5%. Już się bałem, ża za chwilę powie, że dokładają do interesu, żeby tylko ludzi było stać na mieszkanie xD
#nieruchomosci #patodeweloperka #deweloperka
  • 76
  • Odpowiedz
@pastibox widać to szczególnie po tym że 55% ludzi nie wzięło wakacji kredytowych. Jest szansa że te te 55% to głupcy ale też te 55% może oznaczać zalewarowanych januszy inwestycyjnych którzy ich zwyczajcie wziąć nie mogli
  • Odpowiedz
widać to szczególnie po tym że 55% ludzi nie wzięło wakacji kredytowych.


@giorgioflojdini: Sam mam znajomych co nie wzięli wakacji kredytowych ,,bo nie będą sobie przedłużać kredytu" XD
Na info o nadpłacie za te miesiące i koniec końców zysku na całym zabiegu reagują tak, że nie będą kombinować XD

w 2020-21 tylko tacy ładowali się w nieruchy bo dla większości zwykłych ludzi ceny były
  • Odpowiedz
  • 2
@sayanek
Widocznie to bogaci ludzie, ja tam skorzystałem i na razie dwie raty które wpłaciłem na spłatę kapitału skróciły mi okres kredytowania o rok, teraz kumuluje trzy i w styczniu nadpłacę znowu
  • Odpowiedz
moi znajomi nie wzięli bo i tak nie mogą nadpłacać. Taki kredyt.


@KopecyFan: ciekawe co to za kredyt. OD 2018 sie wiele zmieniło i banki nie moga robić problemów z nadpłatami kredytów. Nawet nie pobieraja prowizji.
  • Odpowiedz
widać to szczególnie po tym że 55% ludzi nie wzięło wakacji kredytowych.


@giorgioflojdini: znam osoby co nie wzięły, bo chcą w przyszłości brać kredyty, a wakacje kredytowe niszczą historie i robią z osoby dłużnika który nie płaci rat na czas. Czarna lista na biku czy coś takiego
  • Odpowiedz