Wpis z mikrobloga

#famemma wow, wykopki odkryły że Wieszjo jest ciągnijdrutem w Fame a to że tak często dostaje się do mikrofonu i zadawania pytań na konfach nie wzięło się przypadkowo xD
Wow.
A jak #!$%@? musielismy zmawiać całą starą gwardię żeby go scancelowac z tagu to miał tu w #!$%@? propsow. #kmwtw
W sumie dobrze że po czasie chociaż potraficie połączyć kropki kim jest nasz kochany @wieszjo.
Legit odmulony
Wieszjo odmulony
Tag #famemma mógłby teraz być jak kiedyś gdyby znowu nie zielonki od PDFa i turbo mega zyebow z bandżi. Good bless ten tag. #tik tak #gra my dalej?
quaz2020 - #famemma wow, wykopki odkryły że Wieszjo jest ciągnijdrutem w Fame a to że...

źródło: temp_file3690849426370131642

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 1
@Chlor2115 nie wiesz? Trudno. Podpowiem. od tego czasu nazywanie kogoś p*łą życiową na tagu jest moderowane a lepiej nie próbuj robić rankingów i nazywać tak szerszej ilości tagowiczow bo #moderacja nie śpi ( ͡º ͜ʖ͡º) tutaj każdy jest równy ( ͡º ͜ʖ͡)
  • Odpowiedz
  • 1
@Teemcio to fakt, to żeś przypomniał, nie małe poruszenie na tagu było wtedy ( ͡º ͜ʖ͡º) przecież sam się do eliminacji do Bitej, te które Pan żeś wygrał, zgłosiłem żeby rywalizować z wieszjo ale on się nie zgłosił więc nawet nie wypełniłem formularza i zająłem przedostatnie miejsce ostatecznie xDD
  • Odpowiedz